איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

הידע אשר טמון בשיטת זכיינות מושתת על הבנת צרכי הלקוחות  

הידע אשר טמון בשיטת זכיינות מושתת על הבנת צרכי הלקוחות

כאשר לקוחות קונים מעוניינים לרכוש נכס מקרקעין למגורים ו/או להשקעה, ישנן מספר שאלות אלמנטריות שיש לברר מולם. שאלות אלה הן חלק קטן משלל שאלות אשר נשאלות ונלמדות בקורסי השיווק המלומדים ברשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס".
 
השאלה הראשונה היא שאלת התקציב- יש לברר מהו תקציב של הלקוח אשר מיועד לרכישת הנכס. מדוע? תפקידינו כמתווכים, בראש ובראשונה, לסנן את הלקוחות עבור הלקוחות המוכרים. בנוסף, לאף אחד אין זמן מיותר לבזבז; לא למתווכים, לא ללקוחות המוכרים ובוודאי שלא לקונים, על בדיקת נכסים לא אקטואליים. התקציב של הלקוחות הקונים משפיע באופן ישיר על הנכס שיוכלו לרכוש. לדוגמא מבחינת סביבת מגורים, שכונה יוקרתית או שכונה אחרת, גודל הדירה, קומה, עם או בלי מעלית, משופצת ועוד. מיקום וקרבה לשירותים הקהילתיים הסמוכים- חשוב מאד להבין מהו הצורך האמיתי של הלקוחות  הקונים; האם ברצונם לגור במקום שקט או במקום מרכזי, האם קיימת חשיבות בקרבה לקווי תחבורה או לקופת חולים וכד'.
 
גודל הדירה- גודל הדירה הוא קריטריון חשוב מאד עת רכישת דירה. שכן נניח שזוג צעיר מחפש לרכוש דירת 3 חדרים באזור המרכז, כעבור חמש שנים לאותו זוג צעיר נולדו שלושה ילדים קטנים וכתוצאה מכך נוצר מצב שהדירה אינה מרווחת כמו שהייתה עבורם. בשל הצפיפות הם נאלצים לעבור לדירת ארבעה או חמישה חדרים במקום אחר, לכן חשוב לשקול את העניין בקפידה מראש.

"איכות" השכנים- אופי השכנים יכול להשליך באופן ישיר על איכות החיים של הרוכשים. נניח שקנית את דירת חלומותיך באזור מצוין, אך יש שכן אחד ששם לו למטרה למרר את חייך בכל בוקר שהוא רואה אותך לפני שהוא הולך לעבודה. יתר על כן, סכסוכי שכנים לעיתים מסתיימים גם במקרים קיצוניים. לכן, כדאי לבדוק היטב את איכות השכנים, טרם קנייה.
                   
אפיק פרסום בניית אתרים