איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

זכיינות פרסים  

זכיינות פרסים

סיכום נשף היהלומים השנתי של אל הנכס שעבור רובנו מהווה רק התחלה.
"איך חוזרים לשגרה אחרי כל מה שהיה?" (במקרה שלנו הערב המדהים אתמול)-  זה משפט שנלקח משר הטבעות שיבת המלך, לא?!
עכשיו באמת, אם תשאלו את הברנז'ה הנדלנית- מתווכים בישראל, כנראה שיגידו לכם שלפני שהתחילו לעבוד בתחום תיווך הנדל"ן נתקלו גם
"ביועצי אחיתופל"- אותם אנשים שאמרו: "מה? למה כדאי לך לעבוד בתיווך? חודש ככה חודש ככה- אין יציבות, היום בעידן האינטרנט- חבל על הזמן, השוק רווי במתווכים ועוד".
חבל שכל  "היועצים" למיניהם לא היו איתנו אתמול בערב החברה השנתי שלנו הקרוי "נשף היהלומים", אשר הזוכים בו הראו לכולנו שאין דבר העומד בפני הרצון.
בתקופת הלימודים למדנו "שסמל" הינו משהו מוחשי אשר בא במקום משהו מופשט, הגביעים, המדליות, התעודות ועוד.. שחולקו אתמול מהווים סמל מוחשי להמון דברים מופשטים.
תכונות אופי כגון, חריצות, נחישות, התמדה, כישרון, יושר, הגינות, ניצחון אתגרים והתמודדות בשוק תחרותי  וכל הדברים שאנו מסמלים.

לראות את העיניים הנוצצות של משפחות הזוכים ואת תווי הפנים אשר מעידים על הערכה וגאווה רבה באלו שהם אוהבים ומלווים אותם בעליות ובמורדות והתמודדות עם הקשיים והאתגרים בתחום
שלנו- מבחינתי שווה הכל.
אי אפשר היה לפספס את ההתרגשות העצומה שאחזה בקהל שהזוכים בקטגורית סוכנ/ת השנה- הגב' קרן אוזלבו,  זכיינות השנה- -אל הנכס מודיעין מכבים רעות בניהולה של
הגב' ג'ולי ארג'מני וזכיין השנה- יגאל רודה ונאומה של אשתו היקרה אתי רודה.

בדרך הביתה נשאלתי על ידי בעלי היקר אם אמרתי להם מה להגיד בנאום? עניתי לא: "ברור שלא, זו התערבות ספרותית, כל מה שנאמר היה רק מהלב שלהם ומשקף את הדרך הארוכה שהם עברו ואת העבודה הקשה שעשו שהובילה אותם למעמד המכובד הזה".
אז אתם מבינים? אני חושבת שאנחנו באל הנכס באמצעות "סל ערכים טובים גדול", חריצות והמון כישרון מביאים "רוח מרעננת" בריאה וטובה לענף תיווך הנדל"ן ולכל הקהילה העסקית והנדלנית בישראל.
אז, אם גם אתם מאמינים במה שאנחנו מאמינים, התקשרו עוד היום והצטרפו אלינו הן כזכיינים והן כסוכנים, לרשת סוכנויות -התיווך הישראלית והמקצועית ביותר בישראל 073-7841679
www.el-haneches.co.il
אפיק פרסום בניית אתרים