איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

זכיינות מבחן המתווכים ורישיון תיווך  

זכיינות מבחן המתווכים ורישיון תיווך

קורסי ההכנה למבחן המתווכים של משרד המשפטים בעיצומם, נותרו עוד מספר שיעורים בודדים עד למועד אותו יום גורלי עבור הרבה תלמידים שלנו אשר פרוסים ברחבי הארץ – מבחן המתווכים של משרד המשפטים אשר יערך בבנייני האומה בירושלים.
מדוע אותו יום מוגדר על ידינו כיום גורלי?

שאלה טובה, עבור הרבה אנשים ההתייחסות היא שזה עוד מבחן שיעברו בחיים אבל אם תסתכלו טוב טוב בעיניים של התלמידים שלנו, תבינו שאצל רוב האנשים מדובר על לא פחות מהגשמת חלום.

חלום שמניע אותם לוותר לתקופה נקובה על זמן איכות עם הילדים והמשפחה אחר הצהריים, לבוא אחרי העבודה עייפים ולהקשיב למרצה מעניין ככל שיהיה שמסביר על חוקים, תקדימים ופסקי דין בתחומים אשר סוקרים את עסקת המכר על כל היבטיה.

איזה סוג של חלום?
חלום להגשמה עצמית, חלום להרוויח הרבה כסף, חלום לפתוח עסק עצמאי ולנהל את זמנם כראות עינייהם, חלום לצאת "ממרוץ העכברים" ועוד.
רכישת זכיינות ברשת תיווך נדלן אל-הנכס או השתלבות כסוכני תיווך נדל"ן אצלנו במשרדים יכולה עבור האלו החרוצים עם הפוטנציאל להצליח בענף שלנו להוות הזדמנות מדהימה לשינוי ופיתוח קריירה חדשה רווחית ומעניינת.
מי לא רוצה להצליח ולהרוויח?

ישנם הרבה חולמים במדינת ישראל בפרט ובעולם בכלל, אבל לא הרבה מגשימים אותם.
מדוע?
מאותה סיבה שיש אנשים שנכנסים לעבודה בענף שלנו ותמיד חושבים מה לא בסדר ומה לא מצליח ושמוכרים רוצים לקבל מחיר גבוה על הנכס וקונים רוצים לשלם מחיר נמוך עבור הנכס ובאותה יחידת זמן בדיוק מישהו או מישהי שיושבים לידם באותה משרד קמים בבוקר עם ניצוץ בעיניים יוצאים לשטח "ומביאים את העבודה"- אלו אגב האנשים שפוגשים בנשף היהלומים אצלנו על הבמה בסוף השנה.
אז כן, יכול להיווצר מצב של שני אנשים אשר רכשו זכיינות או התחילו לעבוד מטעם משרד תיווך נדל"ן אשר מופעל באמצעות זכיינות- שניהם יקבלו את אותה הכשרה ואותם כלים אשר נלמדים בקורס שיווק הנדלן והסדנאות המועברות על ידינו  ואחד יצליח והשני יכשל.
אתם מבינים?

כולם רוצים להגשים חלומות, אבל להגשים חלומות בגזרה העסקית במיוחד בפתיחת זכיינות או השתלבות במשרד תיווך  טומן בחובו שילוב של יכולות, רצון טוב, חריצות, עקביות ונחישות והבנה מעמיקה שעבודה בתחום תיווך הנדל"ן היא עבודה של עצמאיים אשר מעוניינים לפתוח עסק.
 
אז, אם גם אתם מאמינים במה שאנחנו מאמינים(יושר, הגינות, איכות ומקצועיות), התקשרו עוד היום והצטרפו אלינו הן כזכיינים והן כסוכנים, לרשת סוכנויות -התיווך הישראלית והמקצועית ביותר בישראל
073-7841679
www.el-haneches.co.il.
אפיק פרסום בניית אתרים