איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

זכיינות עבזכיינות עבודה כסוכני תיווך נדל"ן וגאוות יחידהודה כסוכני תיווך נדל"ן וגאוות יחידה  

זכיינות עבודה כסוכני תיווך נדל"ן וגאוות יחידה

כידוע או לא, אני משנת 2009 מלמדת קורס הכנה למבחן המתווכים של משרד המשפטים מבית אל- הנכס, לימדתי אלפי תלמידים במסגרת קורס ההכנה לבחינה וערבי קריירה אשר הועברו למתעניינים ברחבי הארץ אשר רוצים לעבוד בתחום תיווך הנדל"ן, פגישות ומשאים ומתנים לרכישת זכיינות ואינספור שיחות טלפון עם מתעניינים אשר מעוניינים להשתלב בעבודה בתחום תיווך הנדל"ן במשרדים אשר מופעלים על ידי זכיינים אשר רכשו זכיינות שלנו.
בנוסף שיחות עם לקוחות קונים, מוכרים, שוכרים ומשכירים הן באספקט ייעוץ מקדמי לרכישת או להשכרת דירה והן באספקט המשפטי.
לעיתים- לרוב בשיעור המבוא ובסקירת הסעיף הרלוונטי בחוק המתווכים במקרקעין משנת 1996 אשר עוסק בחובת ההגינות והזהירות של המתווכים בישראל עולה התייחסות לסטיגמה של המתווך שלא תמיד חיובית.
ולדעתי, שלא לצדק.
מתווכים לפי חוק חייבים לפעול בדרך מקובלת ובתום לב ולמסור ללקוח כל מידע מהותי נשוא עסקת התיווך, לשמור על כללי אתיקה ויושר והגינות כלפי הלקוח לא פחות מתפקיד עורכי הדין(על אף שאסייג את דברי בכך שאסור למתווכים לעשות פעולה משפטית).

אוסיף ואומר שעסק טוב בונים על תשתית של יסודות נכונים ולהרבה שנים קדימה, עסק טוב נבנה על המלצות של לקוחות מרוצים, לקוח מרוצה ימליץ לכל משפחתו וחבריו וכך מתקדמים ובעידן האינטרנטי עניין זה הועצם בעשרות מונים.
גאוות יחידה-
אצלנו באל הנכס, הן לזכיינים אשר רכשו זכיינות שלנו והן לסוכני תיווך הנדל"ן אשר פועלים מטעם המשרדים שלנו יש גאוות יחידה אמיתית, החברה שלנו מסתובבים עם הסרט האדום של אל הנכס- גאים להיות שייכים לתחום תיווך הנדל"ן, לרשת אל-הנכס, למשרד אל הנכס אשר מופעל באמצעות זכיינות ולפעול על מנת להיות מובילים בתחום השרות ללקוח.
בואו נראה מה לנתי שיינפלד זכיין אל הנכס כרמיאל, מעלות וכפר וורדים יש להגיד על זה
אז, אם גם אתם מאמינים במה שאנחנו מאמינים(יושר, הגינות, איכות ומקצועיות), התקשרו עוד היום והצטרפו אלינו הן כזכיינים והן כסוכנים, לרשת סוכנויות -התיווך הישראלית והמקצועית ביותר בישראל
073-7841679 
 
אפיק פרסום בניית אתרים