איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

זכיינות ובניית מותג  

זכיינות ובניית מותג

אחד היתרונות הגדולים ברכישת זכיינות של רשת תיווך נדל"ן הינו רכישת כלים, ידע, שיטת עבודה מסודרת אשר מבוססת על מודל מצליח, לעניינו משרד תיווך מצליח לצד מתן אפשרות לזכיינים אשר רכשו זכיינות להביא את עצמם לידי ביטוי בצורה המיטבית הגדולה ביותר.
באוניברסיטת בר אילן התקיים כנס לפני כמה שנים שנקרא "אני המותג", במסגרת עבודה סמינריונית של אחת הסטודנטיות בחנו אנשים שבנו את עצמם כמותגים בענפים שונים.

הזמינו את יעל ארד כדג' למותג בספורט, עידן עמדי כדג' למותג בתחום הבידור ועוד.
בתחום שלנו, ענף תיווך המקרקעין, מותג נבנה בקצב קצת יותר איטי על בסיס של לקוחות מרוצים וקולגות כגון עורכי דין, יועצי משכנתאות, קבלנים ועוד אשר ממליצים עלינו.
אנחנו מאמינים שכיום במצב שבו אנחנו נמצאים – הצלחנו!
 בעזרת עבודה קשה ומאומצת של המייסד- מר' מוטי נחום, צוות ההנהלה, הזכיינים והסוכנים שלנו הפכנו את "אל-הנכס" למותג ישראלי אשר טומן בחובו ערכים של יושר, הגינות, איכות ומקצועיות ואנשים ממליצים עלינו.
איזה מסלול עוברים זכיינים אשר רוצים לקנות זכיינות אצלנו?
תבינו, רכישת זכיינות היא הלכה למעשה פתיחת עסק. ההחלטה לפתוח עסק אינה החלטה קלה. הזכיינים אשר רוכשים אצלנו זכיינות בוחרים בנו "כשותפים לדרך" ומאמינים שאיתנו הסיכוי שלהם לצמוח ולגדול ולהגיע להישגים ושיאים כלכליים הוא הכי גבוה.
הזכיינים אשר רכשו זכיינות אצלנו עברו מסע שלם של התייעצויות ובירורים עם קולגות ואנשי מקצוע בתחום הנדל"ן ולעיתים גם רבנים לפני שחתמו על הסכם זכיינות והיופי בעניין שאני יכולה להעיד בכובע של היועמ"ש שבאופן גורף אנשים ממליצים עלינו.
אז לבנות מותג אומנם לקח זמן מה, אבל הצלחנו J
אז, אם גם אתם מאמינים במה שאנחנו מאמינים(יושר, הגינות, איכות ומקצועיות), התקשרו עוד היום והצטרפו אלינו הן כזכיינים והן כסוכנים, לרשת סוכנויות -התיווך הישראלית והמקצועית ביותר בישראל 073-7841679 
www.el-haneches.co.il.
אפיק פרסום בניית אתרים