איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

זכיינות , מרחק גאוגרפי ומחירי נכסים.  

זכיינות , מרחק גאוגרפי ומחירי נכסים:


במסגרת התעניינות מועמד לרכישת זכיינות, ניהול משא ומתן ולבסוף חתימת חוזה זכיינות עולה נושא מאד חשוב והוא: הערכת פוטנציאל הרווח אשר עשוי ניהול נכון של זכיינות להוביל אליו ובניית תכנית עסקית. פוטנציאל הרווח בניהול משרד תיווך בשיטת זכיינות הינו פונקציה של גיוס נכון, קליטה, הנעה  ושימור סוכני תיווך נדל"ן וגובה עמלת התיווך אשר תתקבל מכל עסקה. האם פוטנציאל הרווח בפריפריה שונה מפוטנציאל הרווח מתל אביב והמרכז? רוב האנשים יגידו: "ברור, אין שאלה בכלל, הרי מחירי הנכסים זולים יותר אז לפי נוסחה מתמטית פשוטה פוטנציאל הרווח נמוך יותר". אם היתה לי אפשרות לשים ברקע בנקודה זו צליל שמעיד על שגיאה, אז זה בהחלט היה המקום.


למה?

בערב החברה שלנו- נשף היהלומים המדהים שנערך כולם הבינו דבר שהבנתי כבר מזמן, היה משרד תיווך אחד, בניהולו של זכיין מיוחד אחד, אשר מפעיל צוות מיוחד בגזרה הצפונית שהצליח לשבור כל סטיגמה אפשרית על עמלות תיווך ומחירי נכסים.אשר גם בפעילות ועבודה עם שווי נכסים שלא מתקרבים למחירי הנכסים במרכז, גרף כמות פרסים, גביעים, תעודות ומדליות אדירה ומיצב את עצמו בשלישיה הראשונה במגוון קטגוריות וגם החשובות ביותר ביניהן.

אז, נעים להכיר, נתי שיינפלד- זכיין אל-הנכס- כרמיאל, מעלות וכפר וורדים, מעיין כהן- מנהלת משרד ואלופת הדיגיטל וצוות הסוכנים המדהים, שהוכחתם לכולנו שבשוק תחרותי ועם שחקנים חזקים, עם המון עבודה קשה שמתם את "אל-הנכס כרמיאל מעלות וכפר וורדים על המפה" ונכנסתם לליגה של הגדולים.

זכיינות השנה ארצי - מקום שלישי
מובילים בעסקאות ארצי - מקום שני
מובילים בהכנסות ארצי- מקום שלישי.
(ועוד הרבה)

ואני שמלווה אתכם כל השנה יכולה להעיד שזה לא היה קל, אבל אתם חרוצים, עקביים, נחושים וניצחתם. אז, אם גם אתם מאמינים במה שאנחנו מאמינים, התקשרו עוד היום והצטרפו אלינו הן כזכיינים והן כסוכנים, לרשת סוכנויות -התיווך הישראלית והמקצועית ביותר בישראל 073-7841679 


 
אפיק פרסום בניית אתרים