איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

זכיינות , פתיחת עסק עצמאי ורכבת ההרים  

זכיינות ,  פתיחת עסק עצמאי ורכבת ההרים

בנאום הסיכום של סוכנת השנה שלנו הייתה התייחסות למושג שרוב האנשים אשר ישבו בקהל ואשר עוסקים בענף התיווך או רכשו זכיינות או אשר מהווים חלק מהתא המשפחתי שלהם וודאי הכירו: "רכבת הרים".
"רכבת ההרים " הוא מושג שמלווה את עבודת המתווכים בישראל ואלו שרכשו זכיינות באספקט של סגירת עסקאות וחלק מהעצמאיים בתחומים אחרים בישראל.

העבודה בתיווך נדל"ן, מעניינת ומרתקת והטובים בענף מגיעים לתוצאות מרשימות, אך אם תשאלו את העוסקים בענף, כנראה שיספרו לכם שהתוצאות של העבודה בתיווך נדל"ן נמדדות בראיה שנתית ובראיה שנתית בלבד.
 בנוסף, לעבודה בתיווך נדל"ן ולאותה "רכבת הרים" נלווים מספר מאפיינים: אדרנלין והתרגשות לקראת ובזמן סגירת עסקה, "נפילת מתח" אשר מלווה באכזבה שעסקה מתפוצצת אחרי שעבדנו זמן רב בכדי לקדמה, "אנרגיות חיוביות אדירות", רצון טוב, אמונה ומכוונת מטרה אשר מובילות להנעה ולפעילות יומיומית ועוד יותר מהם כדי להמשיך הלאה אחרי שעסקה מתפוצצת. 
יכולת התמודדות עם אתגרים ומתן פתרונות יצירתיים לסגירת עסקאות לשביעות רצון הלקוחות. היכולת "לנוע קדימה" באופן תמידי ומיד לאחר סגירת העסקה לשמוח, לחגוג, לתקשר ומיד לעבור לעסקה הבאה. 

יש להבין שבתחום השרות ללקוח, זכיינות ובמיוחד בענף התיווך "אין שעות" וזו אינה עבודה טריוויאלית כמו עבודה אשר בה "העט נופל בחמש", תמיד צריך להיות זמינים כל הזמן ועוד ולשמור על "תווי התקן" והערכים שלנו: שרות מעולה ללקוחות, איכות , מקצועיות, יושר והגינות.

אז לאלו מכם אשר פחות "אמידים נפשית" או עם "לב חלש", כנראה שהעבודה הזו אינם בשבילכם.
האם קיימת יציבות בענף תיווך הנדל"ן וברכישת זכיינות?

וודאי וברור שכן.
אף עצמאי בכל תחום, זכיינות עריכת דין, ראיית חשבון, בעל מסעדה או בית קפה, מרפאים ומרפאות בעיסוק, מורים פרטיים, רופאים אשר מפעילים קליניקה פרטית ועוד יגידו שקל  להיות עצמאיים, אבל אותו פלח אוכלוסייה של עצמאיים בישראל, כנראה שגם לא היו מסכימים להיות שכירים- זה עניין של אופי.

אצלנו באל-הנכס יש סוכנים איכותיים, טובים ויציבים אשר עובדים הרבה שנים, אשר הפכו למותג מקומי ובנו לעצמם עסק עצמאי מוצלח, רווחי ומשגשג ויצרו לעצמם תדמית טובה והפכו למובילים באזורם בתחום השרות ללקוח.

אז, אם גם אתם מאמינים במה שאנחנו מאמינים(יושר, הגינות, איכות ומקצועיות), התקשרו עוד היום והצטרפו אלינו הן כזכיינים והן כסוכנים, לרשת סוכנויות -התיווך הישראלית והמקצועית ביותר בישראל
073-7841679 אפיק פרסום בניית אתרים