איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

זכיינות צוות הדרכה  

זכיינות צוות הדרכה
כל מי שפתח עסק עצמאי יודע שחוץ ממשפחה, חברים, אולי קולגות מפרגנים ואם רכש זכיינות מרשת מזכה או פועל כיחידת רווח לדג' מטעם משרד תיווך אשר הבעלים של המשרד רכש זכיינות אז כמובן שחברי הרשת וצוות ההדרכה וההנהלה שמלווה אותו לגמרי איתו "באש ובמים" , אבל חוץ מזה הוא בשוטף, בשטח הוא לבד וצריך להביא את יכולותיו וכשרונותיו האישיות לידי ביטוי.

העצמאי- מציב לעצמו יעדים, אחראי להגיע אליהם, נתקל באתגרים ומתגבר עליהם וממשיך הלאה, משקיע מכספו בשיווק ופרסום בשאיפה שסכום השקעה זה יניב לו יותר בעתיד, יכלכל את צעדיו בחכמה יתמודד בשוק תחרותי, צריך להרים את עצמו שעסקאות מתפוצצות ושעסקה נסגרת לשמוח ומיד לחשוב על העסקה הבאה.

העצמאי מבין שחייב להשקיע את מלוא זמנו במה שמכניס כסף.
אבל........
העצמאיים המיוחדים באמת ואני חושבת שאלו הם שהופכים את החברה שלנו לכל כך אבל כל כך מיוחדת, הם אלו שעוצרים את המרוץ היומיומי לא כי יש להם מיליונים בחשבון בנק, אלא כי הם רוצים לתרום ולעזור לאחר להיות טוב יותר ולא כי משלמים להם, אלא כי הם מבינים שהצלחה של כולם היא בסופו של יום ההצלחה שלהם.

אף פעם לא דיברנו על הסטיגמה של המתווך בנדל"ן בשוק, אבל אם הצלחנו להעביר מסר כלשהו, אז אצלנו התכונות המלוות לסטיגמה הזו וודאי שלא חלות.

החברה הללו, תמיד אבל תמיד זמינים,  מעבירים הרצאות מקצועיות לחברי הרשת שלנו, בנושאים של פרזנטציה, שכירויות, דיגיטל,  עונים על כל שאלה בסבלנות ובחיוך לכל מי שאצלנו רק שואל
- הם אלו שבאמת הופכים את החברה שלנו למקום טוב יותר שמאד כיף לעבוד בו ומבחינתנו- משנים את פני שוק התיווך בישראל.


אז, אם גם אתם מאמינים במה שאנחנו מאמינים, התקשרו עוד היום והצטרפו אלינו הן כזכיינים והן כסוכנים, לרשת סוכנויות -התיווך הישראלית והמקצועית ביותר בישראל 073-7841679 
www.el-haneches.co.il

 
אפיק פרסום בניית אתרים