איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

אימון סוכני תיווך נדל  

האמרה "ידע הוא כח" נכונה ביותר, במיוחד בכל הנוגע לעיסוק בתחום תיווך נדל"ן ולעסקי הזכיינות בישראל בפרט. בתחום תיווך נדל"ן, מכמה היבטים: ההיבט הראשון הינו מורכבות התחום. לקוחות הקצה של סוכני תיווך נדל"ן לא תמיד מסתכלים על סוכני התיווך במקרקעין בעין מקצועית. זאת, לתפיסתנו, נובע גם מסטיגמה לא נכונה וגם מחוסר ידע וכלים לבחון את מקצועיותם של סוכני תיווך נדל"ן. 

כולם יודעים שהליך מכירה ורכישת נכסים הינו תהליך מסובך, בעל השלכות כלכליות ומימוניות גדולות ללקוחות, אשר באות לעיתים לידי ביטוי בצורת התחייבות להלוואה ארוכת שנים ואורח חיים אשר נגזר כתוצאה מכך, לצד שינוי מרכז חיים. בדברי הצעת חוק המתווכים, התייחסו לעניין שעסקה של מכירה או רכישת דירה הינה בעלת ערך גורלי גדול ללקוחות. מכאן, נדרש שהמתווכים יהיו גם מקצועיים, קרי הגורם המקצועי בתהליך, מקצועיות הינה דבר נרכש ועצם היצמדות למאמני נדל"ן טובים, לדג' זכיינים אשר רכשו זכיינות בישראל של רשת תיווך "אל-הנכס" יוכל להפוך את תהליך הלמידה וההכשרה למעניין ומעולה. ההיבט השני שברצוננו להתייחס הינו קצב סגירת העסקאות. ככל שסוכני תיווך נדל"ן אשר יפעלו מטעם משרד התיווך בזכיינות אשר מופעל על ידי זכיינים מורשים של רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס", הם יהיו יותר מומחים ובקיאים בתחום התיווך נדל"ן בכלל, לרבות היכרות עם עסקת המכר על כל היבטיה. כפי שלומדים בקורס ההכנה של מבחן המתווכים וזאת לא רק כדי לעבור את מבחן המתווכים של משרד המשפטים, אלא באופן שבו מועבר קורס ההכנה של מבחן 


המתווכים של משרד המשפטים של המרכז להכשרה מקצועית של רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס", התלמידים ישכילו להבין שככל שיהיו יותר מקצועיים בנושאים של בדיקות מקדמיות לפני רכישת נכס מקרקעין, היטלי השבחה, תכניות וישאלו את הלקוחות את השאלות הנכונות, כך ימצבו את עצמם כמקצועיים. תהליך ההכשרה של הסוכנים והזכיינים ברשת וזאת לצד תפיסתנו שלנו למיצוב כרשת התיווך הישראלית, המקצועית ביותר בישראל, מתחיל מהיום הראשון של ההכנה למבחן המתווכים של משרד המשפטים. זאת, מבלי למנות את אינספור כלי העבודה אשר יינתנו במסגרת תכנית ההכשרה של סוכני התיווך והזכיינים אשר יבחרו לרכוש זכיינות בישראל של רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס". הפועל היוצא הוא שבאמצעות ידע רחב ובנייה נכונה של תשתיות לצורך בניית עסק בתחום תיווך נדל"ן, לסוכני תיווך נדל"ן ולזכיינים יהיה יותר קל להוביל להבשלת הרצונות של הלקוח הקונה והלקוח המוכר; גישור הפערים, לסגור עסקאות תיווך נדל"ן וקבלת עמלת התיווך הנכספת. כמו כן, יש לצאת מנקודת הנחה ש"החמצן הכלכלי" של סוכני תיווך מתחילים בנדל"ן הוא מצומצם.

זהו תחום אשר בו  סוכני התיווך נדל"ן עובדים על בסיס הצלחה, התפיסה היא הקמת עסק עצמאי בתיווך. לכן, יש להקנות לסוכני התיווך בנדל"ן באמצעות תכנית הכשרה מסודרת שתועבר הן בקורס השיווק הנדל"ן שיועבר על ידי רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" והן על ידי הזכיינים שרכשו זכיינות מהרשת המזכה, את כל הכלים האפשריים למטרת סגירת העסקה ובהקדם ככל האפשר.

מחלקת ההדרכה, מרצי המרכז להכשרה מקצועית ומנהלי התמיכה המקצועית ברשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" דוגלים בשיטת הלימוד, העשרה ושיתוף בידע והקפצת תחום התיווך נדל"ן אלפי שנות אור מבחינה מקצועית, לחיוב כמובן. על הזכיין, הזכיינית, הזכיינים, הסוכנים, מגייסות ומגייסי כח האדם במשרדים, מנהלי המשרד ואף המנהלים האדמיניסטרטיביים וכל מי שפועל מטעם הנהלת הרשת המזכה, חייבים להצטרף לכל הקורסים המקצועיים, הסדנאות, האימונים השוטפים וההעשרות שמוצעות על ידי המרכז להכשרה מקצועית של הרשת המזכה. הרי הם טומנים בחובם ידע עצום ותמציתי, שמשקף עשרות שנות ניסיון בתחום התיווך במקרקעין.
 
אפיק פרסום בניית אתרים