איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

זכיינות פתיחת עסק של משרד תיווך נדל  

זכיינות פתיחת עסק של משרד תיווך נדל"ן וגישה חיובית


"מכירים את המשפט הידוע:"הכל עניין של גישה".

אז בכל הנוגע לרכישת זכיינות, פתיחת עסק עצמאי, עבודה כסוכני תיווך נדל"ן יישום של של משפט זה חייב לבוא לידי ביטוי על בסיס יומיומי. גישה חיובית חייבת להיות מלווה בפתיחת עסק, גם אם המדובר ברכישת זכיינות אשר אותה שיטה עסקית מתבססת על מודל מצליח.

למה? לא חסרים אנשים שיגידו למה זה לא ילך. לא חסרים אתגרים שצריך להתמודד איתם במסגרת ההתמודדות היומיומית. וכדי לשמור על קצב עבודה גבוה, גיוס לקוחות אינטנסיבי ועוד- חייבים גישה חיובית.

ויותר מזה, בתחום שלנו- ענף תיווך נדל"ן, הן כסוכנים אשר השתלבו במשרד תיווך של זכיינים אשר רכשו זכיינות והן כזכיינים אשר רכשו זכיינות של רשת תיווך הנדל"ן שלנו, אף אחד לא יגיד אף פעם מתי לבוא ומתי ללכת. אנו מלמדים שיטת עבודה ומקנים מוניטין מעולה "שפותח דלתות" ובסיס חזק לשת"פים- כל השאר תלוי באדם עצמו.

גישה חיובית היא אותה מחשבה טובה אשר מלווה אותנו לאורך כל הדרך ובכל פעולה במהלך היום יום  וטומנת בחובה אמונה שבחרנו ובחרנו נכון ושהעסק הזה יצליח- אין סיבה שלא וכמובן מלווה בחיוך. אם לקוח לא מעוניין לקבל את שירותינו ככל הנראה רק נתקרב למתן השירות המעולה שלנו ללקוח הבא- חוק המספרים הגדולים. אין מספיק לקוחות- השוק מעולה, אנשים תמיד קונים, מוכרים, שוכרים ומשכירים דירה- זה ענין של צורך, עלינו לפתור את העניין שיווקית ופעולות שיווק שונות.

הלא, אי אפשר להתווכח שמכל התחומים הפוטנציאל העסקי בפתיחת משרד תיווך באמצעות שיטת זכיינות ובעבודה כסוכני תיווך נדל"ן הפוטנציאל העסקי מאד אבל מאד גבוה. גם בשיטת זכיינות בעולם לא חסרים סיפורים על אנשים שהצליחו והמשותף להם בין היתר הוא שימוש בגישה חיובית.


ריי קרוק- מקדונלס- בן 52 איש מכירות שלא סיים תיכון. מכר מכונות מילקשייק למסעדות זיהה פוטנציאל , מכר זכיינויות והפך פוטנציאל וחלום למציאות- רשת מזון מהיר עולמית.

פרד דה לוקה- מייסד סאבווי. התחיל לעבוד בגיל 17 שחבר של המשפחה נתן לו 1000$ לפתוח חנות סנדביצים בקונטיקט- הפך להצלחה משגשגת.

המשותף להם שהם האמינו במחשבה החיובית, שאנשים מוכנים לשלם עבור הניסיון המוכח והאמיתי של המודל העסקי שלהם כדי שהם גם יוכלו לנהל עסק מצליח. וגם ישלמו תמלוגים חודשיים מהמכירות שלהם עבור זה. וזהו. אז, אם גם אתם מאמינים במה שאנחנו מאמינים(יושר, הגינות, איכות ומקצועיות), התקשרו עוד היום והצטרפו אלינו הן כזכיינים והן כסוכנים, לרשת סוכנויות -התיווך הישראלית והמקצועית ביותר בישראל

 


 
אפיק פרסום בניית אתרים