איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

זכיינות הצטיינות  

זכיינות הצטיינות


ישנם אנשים הישגיים ביסודם, המדובר על אלו שתמיד מצטיינים בכל תחום. בביה"ס, בצבא, באקדמיה ובתעסוקה. לא משנה איפה יבחרו לעבוד או מה יבחרו לעשות, סביר להניח שיצליחו. עבודה כשכירים היא "עולם אחד" ועבודה "כעצמאיים" זה עולם אחר לגמרי.


אבל... אלו ההישגיים שפועלים להתקדם ולהצליח במקום עבודתם הנורמטיבי והמסודר, לצמוח, להתקדם, להגיע למשרות ניהול או למשרות בכירות בתחום עיסוקם בחברות גדולות במשק גם חייבים לעבוד מאד קשה וסביר מאד לשלב בפנים גם מעט מעולם "הפוליטיקה הארגונית"- מושג שלנו בעולם העצמאיים פחות מוכר. האנשים ההישגיים לרוב מהווים "המנוע" אשר מוביל לרווחיות החברה ובכל התחומים.

העניין הוא שסביר מאד להניח שבתחום שלנו- ענף תיווך הנדל"ן אותם אנשים הישגיים היו יכולים להרוויח יותר, שכן אם כבר "לנתב" משאבים, להצטיין ולהצליח אז כדאי לעשות זאת בתחום שבו "יחידת הרווח" היא הגדולה ביותר- נדל"ן או לענייננו – תיווך נדל"ן. והכל לפי דרך ושיטת עבודה מסודרת. איכות השרות ללקוח אצלנו במקום הראשון.

יש אנשים שאומרים לנו:"אחרי הרבה שנים החלטנו לעשות לביתינו" והמבין יבין.

אז, אם אתם גם רוצים להגשים חלום ורוצים לפתוח עסק וגם אתם מאמינים במה שאנחנו מאמינים(יושר, הגינות, איכות ומקצועיות), אין לכם מה לחפש בתחומים אחרים. התקשרו עוד היום והצטרפו אלינו הן כזכיינים והן כסוכנים, לרשת סוכנויות -תיווך "אל- הנכס" רשת סוכנויות התיווך הישראלית והמקצועית ביותר בישראל 073-7841679

 
אפיק פרסום בניית אתרים