איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

זכיינות משאים ומתנים עסקים ומשפחה  

זכיינות משאים ומתנים עסקים ומשפחה

אז איך באמת משלבים עסקים ומשפחה? אם כבר לשאול, אז הייתי מציעה לשאול את ג'ולי והצוות באל הנכס מודיעין מכבים רעות. הם "ניצחו" בשלשה ניצחונות גדולים:

1. שמרו ושומרים על קשרים משפחתיים מעולים וממנפים זאת להצלחה בעסקים ומרחיבים את המשפחה לצוות מדהים של סוכנים וסוכנות מעולים, איכותיים ומוכשרים, מקנים להם את "אבני היסוד" לעבודה נכונה ומובילים גם אותם להישגים מרשימים בפרקי זמן קצרים מאד.

2. באמצעות ים של מוטיבציה, למידה נכונה, מקצועיות וחריצות ב- level אחר שרוב האנשים לא מכירים הגיעו להישגים מרשימים תוך זמן קצר ומיתגו את משרד התיווך אשר בבעלותם כאחד משרדי התיווך המובילים וזאת כאשר מתייחסים לעובדה שמודיעין ידועה כאחד המקומות התחרותיים ביותר בענף תיווך הנדל"ן.

3. גריפה של כמות אדירה של פרסים, גביעים ומדליות בנשף היהלומים וזכייה במקום הראשון בקטגוריית זכיינות השנה.


לצד המון "ניצחונות" קטנים: משאים ומתנים שמובילים לעסקאות על בסיס יומיומי, מובילות בדיגיטל ועוד. אז, מי אמר שאי אפשר לעשות עסקים עם משפחה? נעים להכיר, צוות אל-הנכס מודיעין מכבים רעות.

אז, אם גם אתם משפחה שרוצה להצטרף אלינו ואתם רוצים לפתוח עסק וגם אתם מאמינים במה שאנחנו מאמינים(יושר, הגינות, איכות ומקצועיות), אין לכם מה לחפש בתחומים אחרים. התקשרו עוד היום והצטרפו אלינו הן כזכיינים והן כסוכנים, לרשת סוכנויות -תיווך "אל- הנכס" רשת סוכנויות התיווך הישראלית והמקצועית ביותר בישראל 073-7841679
 
אפיק פרסום בניית אתרים