איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

זכיינות תרבות ארגונית  

זכיינות תרבות ארגונית

חברות מסחריות גדולות וקטנות במשק הישראלי לרוב מגבשות לעצמן תרבות ארגונית אשר ייחודית עבורן ומאפיינת אותן.
התרבות הארגונית לתפיסתנו נוצרת ברוח "האני מאמין", "החזון" "והמטרות של החברה ובאה לידי ביטוי לאורך כל הדרך וטומנת בחובה מגוון היבטים ופרמטרים
כגון עקרונות, ערכים, נורמות התנהגות רצויות, שיתופיות כללי אתיקה, פעילות שוטפת אשר יחודית לאותן חברות, עידוד קשרים אישיים ועסקיים בין הפרטים בחברה , אווירה, גיבוש, מיתוג ועוד.
רשת סוכנויות תיווך נדל"ן אל-הנכס הינה בעלת תרבות ארגונית מאד מיוחדת אשר כוללת סל של ערכים טובים, קוד אתי ונורמות התנהגות אשר שמות דגש על איכות השירות ללקוח.

בנוסף מועברות על בסיס שבועי סדנאות העשרה- לימודי נדל"ן מתקדמים לפי שיטת זכיינות עם שלל מרצים ויועצים מכל גווני "הקשת העסקית", הקשרים הבינאישיים בין הפרטים בחברה טובים ומאופיינים באכפתיות, שיתוף בידע, הערכה הדדית ורצון משותף להצלחה.
אנו חווים את תהליך הבניה העסקית של הזכיינים אשר רכשו זכיינות ושל סוכני תיווך הנדל"ן אשר פועלים במשרדי התיווך שלנו על כל האתגרים אשר כרוכים בכך, ההצלחות הקטנות במהלך הדרך ,ההגשמה העצמית, הגעה לשיאים כלכליים ומימוש הפוטנציאל הגלום בהם בסופו של יום, תוך כדי שמירה על הערכים שלנו.

אצלנו כל אחד ואחת חשובים וחלק אינטגרלי ובלתי נפרד מהתרבות הארגונית שלנו היא להוביל את הזכיינים אשר רכשו זכיינות ואת סוכני תיווך הנדל"ן שלנו אשר פועלים מטעם משרדי התיווך לפיתוח אישי, עסקי מקסימלי בתוך אותה מסגרת ארגונית מיוחדת שנקראת "אל-הנכס".

אז, אם גם אתם רוצים להגשים חלום ואתם רוצים לפתוח עסק וגם אתם מאמינים במה שאנחנו מאמינים(יושר, הגינות, איכות ומקצועיות), אין לכם מה לחפש בתחומים אחרים. התקשרו עוד היום והצטרפו אלינו הן כזכיינים והן כסוכנים, לרשת סוכנויות -תיווך "אל- הנכס" רשת סוכנויות התיווך הישראלית והמקצועית ביותר בישראל 073-7841679
http://bit.ly/elhaneches
 


 
אפיק פרסום בניית אתרים