איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

רשתות תיווך נדל"ן בישראל – זכיינות כפיתוח עסקי  

רשתות תיווך נדל"ן בישראל – זכיינות כפיתוח עסקי

ישנם מגוון שחקנים מרכזים בשוק רשתות הנדל"ן בישראל ובשיטת זכיינות.
השחקנית אשר "צבועה" בגוונים של "כחול- לבן" ומאופיינת בסממנים ישראלים בענף תיווך הנדל"ן והמתווכים בישראל היא חד משמעית רשת סוכנויות תיווך נדל"ן אל-הנכס.
רשת סוכנויות תיווך נדל"ן אל-הנכס הוקמה ב4.7.1995 ע"י מר' מוטי נחום- ישראלי צברי שחלומו היה להקים רשת תיווך או יותר נכון רשת סוכנויות תיווך נדל"ן ישראלית ומקצועית.
מאז ועד היום, רכשו מגוון אנשים, יזמים אשר נמנים על כלל גווני האוכלוסייה זכיינות בישראל של רשת סוכנויות תיווך נדל"ן אל-הנכס.
באמצעות שירות ומוניטין מעולה, מרכז לימודי נדל"ן אשר מיצב את עצמו ברמה הגבוהה ביותר כמקור לידע בענף הנדל"ן ואשר מקנה בית למרצים ואנשי עסקים בישראל לשתף בידע ולהעצים את הרמה המקצועית של סוכני אל הנכס והזכיינים אשר רכשו זכיינות בישראל של רשת סוכנויות תיווך נדל"ן אל-הנכס הבאנו את אל-הנכס להיות אחד מהשחקנים הראשיים בשוק רשתות הנדל"ן בישראל ובענף תיווך הנדל"ן והמתווכים בישראל.
שיטת זכיינות אשר הוכחה כמצליחה בשלל ענפים גם בארץ וגם בעולם מאפשרת התרחבות ופריסה רחבה יותר של רשת התיווך שלנו ואף טומנת בחובה יתרונות ותועלות אדירים לזכיינים אשר רוכשים זכיינות שלנו.
מוניטין, זכיינים מרוצים, שירות מעולה, רשת קשרים, מיקומים אטראקטיבים לפעילות, שיטות עבודה מתקדמות ושייכות לרשת סוכנויות תיווך ישראלית ולקבוצה איכותית או כמו שאנו אומרים בחיוך למשפחת הנדל"ן הכי חמה בישראל- וזה רק "על קצה המזלג".
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים