איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

זכיינות למכירה  

זכיינות למכירה

זכיינות למכירה הינן צמד מילים אשר מאחוריהן קיימת משמעות גדולה ויש להן קשר ישיר ללימודי נדל"ן ולימודי תיווך נדל"ן מתקדמים לאחר מעבר של מבחן המתווכים והוצאת רישיון התיווך נדל"ן.
אז מה התועלות מאחורי רכישת זכיינות למכירה?
 1. מוניטין מעולה: רכישת זכיינות וחתימה על הסכם זכיינות מאפשרת שימוש במוניטין מעולה וזאת מהיום הראשון. כמה זמן להערכתכם לוקח לבנות מוניטין בקרב קהל מטרה מסויים?
שאלה טובה. באמצעות שיטת זכיינות, הרוכש נהנה מהשימוש בסימן המסחר של הרשת המזכה מהיום הראשון, דבר אשר מאפשר לו "לפתוח דלתות" הן אצל לקוחות הקצה ובמקרה שלנו קונים, מוכרים, שוכרים ומשכירים והן אצל בעלי מקצוע וקולגות בענף תיווך הנדל"ן כגון עורכי דין, שמאים, קבלנים לצורך גיוס פרוייקטים וכד'.
 1. בית ספר ללימוד תיווך נדל"ן: ערך גדול מאד הוא שימוש בתשתית בית הספר ללימודי תיווך נדל"ן הן למטרת הכשרה ולימוד של סוכני תיווך הנדל"ן אשר יפעלו מטעם משרד תיווך הנדל"ן והן של הזכיינים אשר רכשו זכיינות.
לצורך המחשה נסביר, אם הייתם עכשיו פותחים עסק וזאת בכל תחום והיו אומרים לכם:"מה אם מישהו היה מלמד אתכם מה צריך לעשות, על בסיס מודל או מספר מודלים מצליחים של אנשים שעשו זאת לפניכם, מה הייתם אומרים?
אז בדיוק כך לפי שיטת זכיינות- לימוד שיטת עבודה על סמך  מודל מצליח, מחד, מרמת עיסוק כסוכני תיווך נדל"ן: שיווק, פרסום, גיוס לקוחות, גיוס נכסים בבלעדיות, הפיכה למותג מקומי, בירור מוטיבציות קניה ומכירה, בניית מעגל קשרים וכד' – כל אלו מובילים לבניית יסודות ותשתית נכונה לבניית עסק מצליח ומאידך לימוד עתודה ניהולית למשרדים.
וברמת עתודה ניהולית לזכיינים אשר רכשו זכיינות- רשת התיווך שלנו מומחית בבנייה, הקמה, ניהול ותפעול משרדי תיווך נדל"ן.
הצמחנו מגוון סיפורי הצלחה של אנשים אשר למדו, התמידו והתבססו על שיטת העבודה שלנו ובנו קריירה מדהימה בענף תיווך הנדל"ן והגיעו להישגים כלכליים מאד גבוהים.
ניתן להסתכל במדור זכיינים ממליצים באתר.

יתרון נוסף אשר גלום בבית הספר ללימודי תיווך נדל"ן הינו עצם היותו כלי לגיוס סוכני תיווך נדל"ן שכן הקורסים הנלמדים בו הינו קורסי תיווך, קורס תיווך נדל"ן
לצורך הוצאת רישיון תיווך נדל"ן ומעבר של מבחן המתווכים וקורס שיווק נדל"ן אשר מלמד את רזי מקצוע תיווך הנדל"ן ושלל קורסי נדל"ן במסגרת לימודי נדל"ן מתקדמים.
 
הבוגרים של קורסי תיווך הנדל"ן לרוב שמחים לשמוע הצעות עבודה ואפשרויות פיתוח והצגת הזדמנויות להשתלב בענף תיווך הנדל"ן הן בתחום המגורים והן בתחום המסחרי.
 
בעלי משרדי תיווך נדל"ן ומנהלי משרדי תיווך נדל"ן יודעים כי עתיד הצלחת העסק, קרי בניית משרד תיווך מצליח, מיצוי הפוטנציאל והגעה לשיאים כלכליים קשור באופן
ישיר עם גיוס סוכני תיווך נדל"ן אשר הלכה למעשה מהווים יחידות רווח.
 
תפקיד הזכיינים הינו לגייס, להניע, לנהל ולשמר סוכני תיווך נדל"ן ובית הספר ללימודי תיווך נדל"ן מאפשר להם לעשות כן ביתר קלות.
 
 1. רשת קשרים: רשת הקשרים אשר נוצרת בין היחידות בחברה ובמקרה שלנו רשת תיווך הנדל"ן מהווה יתרון אדיר עבור הזכיינים אשר רוכשים זכיינות ומדוע?
  מחד מהווה פלטפורמה לשיתוף פעולה של לקוחות מוכרים וקונים, לדג' לזכיין בתל אביב פנה לקוח אשר מעוניין לרכוש דירה להשקעה ולזכיין בתל אביב אין "באמתחתו" נכס מסוג זה שעשוי להתאים לו, בקלות יוכל להפנות את הלקוח לזכיינים באילת, באר שבע או כרמיאל אשר ככל הנראה כן יוכלו להציע לו נכסים להשקעה אשר יכולים להתאים לו והזכיין המפנה יוכל להנות מעמלת הפניה מקובלת.
  מאידך, רשת הקשרים מהווה תשתית מעולה לשיתוף בידע, הזכיין בחולון נתקל באותם אתגרים שהזכיין בפ"ת נתקל בהם ובאמצעות מערך הדרכה מסודר, קשרים בינאישיים מעולים, ערבות הדדית והמון רצון טוב הזכיינים משתפים בידע מתוך מחשבה ואמונה שהצלחתו של אחד הינה הצלחתו של אחר ולא כקלישאה.
 2. ליווי היום שאחרי: מעבר לשיטת העבודה הבסיסית אשר מועברת לזכיין במסגרת תכנית ההכשרה הראשונית ומלמדת ומכמתת לתהליכי עבודה נכונים את אותו מודל מצליח אשר על בסיסו הוקמו משרדי תיווך מצליחים לפניו ואשר תחומה בזמן, המודל העסקי אשר מושתת על שיטת זכיינות הינו שהזכיין אשר רוכש זכיינות יעביר תמלוגים חודשיים מסך ההכנסות שלו לרשת המזכה. לכן, הצלחת הזכיין והצלחת רשת התיווך קשורות אחת לשניה.
  אצלנו ברשת סוכנויות תיווך נדל"ן אל-הנכס, משקיעים "ביום שאחרי " זמן רב בהשקעה וליווי של ההון האנושי והפרטים בחברה.
  איך?
  באמצעות לימוד רזי המקצוע במסגרת תכנית אינטנסיבית של לימודי נדל"ן מתקדמים, אשר נערכים במסגרת מרכז הדרכה מסודר ללימודי נדל"ן מתקדמים אשר בו מועברות שלל הדרכות  וסדנאות על בסיס שבועי וחודשי בתצורת הדרכות פרונטליות והדרכות אינטרנטיות וחולשות על "שטחים נרחבים" ומועברות על ידי המרצים הטובים ביותר במשק הישראלי.
  הועברו אצלנו סדנאות שיווק דיגיטלי בשלל וריאציות, טיפול בהתנגדויות, ניתוח צרכי לקוח, עמידה מול קהל, השקעות נדל"ן, פרזנטציה, עבודה מול קונים, נדל"ן מסחרי ועוד הרבה.
   
 3. כמה מרוויח הזכיין: יחידת הרווח של הזכיינים אשר רכשו זכיינות הינה גדולה שכן נגזרת מעמלת המתווכים בעסקת המכירה או עסקת השכרת הנכס.
עמלה ממוצעת של מתווכים בעסקת נדל"ן הינה 3%+מע"מ וזאת לפי נתונים שמפורסמים מעת לעת, על אף שאנו פועלים ללמד את הזכיינים וסוכני תיווך הנדל"ן שלנו באמצעות יצירת ערך אמיתי וגדול עבור הלקוחות כיצד התועלת שלהם בעבודה עמנו גדלה ואנו שווים הרבה יותר עבורם בתהליך מהעמלה הזו, זאת אנו עושים באמצעות הצגת תכנית שיווק מעולה, בירור צרכים נכון וטיפול נכון בהתנגדויות אם קיימות ובכך ממקסמים את עמלת תיווך הנדל"ן לשווי מקסימלי.
כמו כן, אנו תמיד אומרים לסוכני תיווך נדל"ן חדשים שלא משנה כמה אחוזים מבטיחים להם ממקומות אחרים מהעסקה אם לא מלמדים אותם לשמור באמצעות מה שציינו לעיל על ה 2%+מע"מ.

סוכני תיווך נדל"ן אשר בוחרים להשתלב במסגרת משרד תיווך נדל"ן לרוב עובדים על בסיס אחוזים מהעסקה אשר נעים בין 40-50% תלוי באיזה משרד תיווך נדל"ן בחרו להשתלב ומי מהם משלם על הפרסומים.
 
 1. פתיחת עסק: זכיינים אשר רוכשים זכיינות וסוכני תיווך נדל"ן אשר בוחרים לעסוק בענף תיווך הנדל"ן חייבים להבין שעליהם לפתוח עסק עצמאי.
  זו אינה עבודה של שכירים ועליהם להשקיע בפיתוח אותו עסק עצמאי ולהשביח אותו.
אם תשאלו עצמאיים יגידו לכם "שעסק מביא בית" ולא ההפך.
בעסק שלנו- ענף תיווך הנדל"ן בשל עמלות המכירה הגבוהות ניתן לפרוץ כל תקרת זכוכית.
 1. שאלת השאלות: האם בסופו של יום אנו שווים 10% יותר, ככל הנראה התשובה לכך  חיובית, בין אם זה טיפ שנלמד במסגרת טיפול והתנגדויות ותסריטי שיחה שהתקבלו במסגרת ההכשרה, סוכן נדל"ן שגויס לאחר לימודיו בבית הספר ללימודי תיווך נדל"ן מתקדמים, עסקה שנסגרה בשת"פ או לקוח שהגיע באמצעות המוניטין.
כנראה שבסופו של יום, "תומכי הלחימה" הללו יקדמו את הזכייינים אשר בחרו לרכוש זכיינות עוד צעד לקידום המטרות שלהם.

 
אפיק פרסום בניית אתרים