איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

זכיינות בישראל או זכיינות בארצות אחרות  

זכיינות בישראל או זכיינות בארצות אחרות

זכיינות לרוב מועדפת ונבחרת על ידי יזמים ובעלי עסקים להפעלת עסקים לדוגמא כמו משרדי תיווך גם בישראל וגם בארצות אחרות. חתימה על חוזה זכיינות מהווה הצעד הראשון לכך אך בהחלט לא מהווה "הלב הפועם" של שיטת זכיינות, אלא רק מהווה המסמך המשפטי הטכני. הסיבה שבוחרים לעבוד לפי שיטת זכיינות ולימוד בעסק שלנו לימודי נדל"ן מתקדמים הינה הערכים המוספים אשר טמונים בכך.


אז האם כדאי לנו לקנות זכיינות ולא משנה האם בישראל או בעולם?


התשובה לכך לדעתנו היא חיובית שכן הפעלת עסק עצמאי ובמקרה שלנו לימוד לימודי תיווך נדל"ן, קורסי תיווך והפועל היוצא פתיחת משרד תיווך נדל"ן והפיכתו לרווחי אינו דבר קל ואף ניתן לומר מאתגר. לפי שיטת זכיינות, שיטת העבודה באמצעות ספרי לימוד אשר מועבר בהם החומר של לימודי הנדל"ן המתקדמים, באמצעות מדריכים ומרצים מומחים בקורס זכיינים , פגישות אישיות עם צוות ההנהלה, הרצאות וסדנאות מקצועיות בשוטף בלימודי שירות, מכירה, שמאות, משפט, משכנתאות, מימון ועוד, זכיינים אחרים ברשת התיווך אשר משתתפים בתכניות הלימוד בכדי ללמוד או ללמד, בית הספר לנדל"ן אשר מכשיר סוכני תיווך נדל"ן ללימוד מבחן המתווכים לקבלת רישיון תיווך נדל"ן ולאחר מכן תשלום האגרה ולימודי שיווק נדל"ן מתקדמים והפרקטיקה, כל אלו מהווים הדרך הטובה ביותר ללימוד מקצוע תיווך הנדל"ן בישראל ומהווה הבסיס ואותו "לב פועם" של זכיינות מצליחה.

ישנם המון יתרונות לשיטה זו, שימוש במוניטין מעולה, בית ספר ללימודי תיווך נדל"ן אשר מעביר קורסי תיווך נדל"ן למטרת מעבר של מבחן המתווכים, קבלת רישיון תיווך וייצור מתווכים בישראל , למטרת גיוס סוכני תיווך נדל"ן עבור הזכיינים לצורך מימוש התכנית העסקית ועוד, כל אלו נרחיב במאמרים הבאים.
אפיק פרסום בניית אתרים