איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

האם באמת יש תחרות במסגרת בחירת בתי יוקרה בישראל ? אחוזות בסביון או דירות יוקרה במגדלים, מהי הבחירה המנצחת?  

בתי יוקרה בישראל, וילות, נחלות, בתים למכירה בסביון,  אחוזות בסביון ודירות יוקרה כדוגמת פנטהאוזים במגדלי יוקרה עשויות להימכר במחירים גבוהים. התנודות של מחירי שוק הנדל"ן בישראל, אינן משפיעות על שוק דירות ובתי היוקרה בישראל.


מחירי אחוזות בסביון ובתים למכירה בסביון משתנים מנכס לנכס. לצורך מתן דוגמא אחוזה בסביון 15 חדרים, 1200 מ"ר בנוי על מגרש של 5000 מ"ר בנוי עם תכנון ארכיטקטוני, עם שטחי חוויה מרווחים כדוגמת חדר קולנוע , גינה טרופית , בריכה הוצעה למכירה במחיר של 36,000,000 ₪.

בנוסף, וילה יוקרתית בסביון 410 מ"ר בנוי על מגרש  של 1029 עם יחידת הורים, גינה מעוצבת ויוקרתית מרשימה מאד ובריכה פרטית הוצעה למכירה במחיר של 9,990,000 ₪.
מחירים של דירות יוקרה במגדלי יוקרה גם משתנים מנכס לנכס.


חשוב להבין, קיים יתרון חד משמעי למגורים לאלו אשר בוחרים לקנות בתי יוקרה בסביון ומדוע?

בתים למכירה בסביון ובפרט אחוזות בסביון מאופיינים על ידי בניה נמוכה של בתים צמודי קרקע, כלומר, בית פרטי מאפשר מרחב והרבה יותר אפשרויות לתכנון אשר עונה על הרצונות, החלומות והצרכים של הלקוחות, הן מבחינת מ"ר וגודל הנכס והן מבחינת חצר, גינה ושטחי חוויה כמו בריכה פרטית, מגרשי טניס, מגרשי כדורגל, חוות סוסים, פינת חי, גינות תבלינים, מגרש כדוריד/ כדורעף, כדורת ואף באחוזות מסוימות קיים מגרש מיני גולף, בריכות דגים ועוד.

וזאת בד בבד עם מגורים לצד שכנים איכותיים ומועצת סביון אשר שומרת על טיפוח הישוב והשקעה גבוהה בחינוך,תרבות ושירותים קהילתיים.

לסיכום, היכן כדאי לגור? אחוזות בסביון או מגדלי יוקרה?
יש להתייחס למגוון הפרמטרים שציינו לעיל, פרטיות, בניה נמוכה, רצון למרחב ועוד.

אבל בכל מקרה, רגע לפני קניית בית יוקרה בישראל בישוב היוקרתי סביון, יש להתייעץ עם המומחים.
 
לגלריית הנכסים המלאה עם מחירים ותמונות בתים בסביון.
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91

התקשרו עוד היום!
יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון 052-2321675

אפיק פרסום בניית אתרים