איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

חלום או מציאות? רכישת אחוזות בסביון מובילה לאיכות חיים הטובה ביותר למגורים בישוב יוקרתי במרכז הארץ  

 בחירת מיקום למגורים ומיקוד בחיפוש בתי יוקרה באזור גאוגרפי מסוים לפני חיפוש ובירור מידע על נכסים כדוגמת אחוזות בסביון או לחילופין בתים למכירה בסביון, וילות יוקרה, נחלות ומגרשים בישובים יוקרתיים, חייב להיעשות בד ובד במסגרת בחינה מקיפה של היצע שוק בתי יוקרה בישראל ולהגיע למסקנה היחידה המתבקשת שהישוב היוקרתי סביון מהווה באופן מובהק לדעת רבים כמצוי במיקום הטוב והמובחר ביותר.
מגורים באזור המרכז בכלל ובפרט באזור בקעת אונו מהווים בחירה מעולה עבור אנשים רבים לבניית מרכז החיים שלהם, הן מבחינת נוחות, נוחיות ובטחון והן מבחינת קרבה לכבישים וצירי תחבורה ראשיים ואף עבור בעלי עסקים רבים אשר מנהלים עסקים מעבר לים, מגורים בקרבה לשדה התעופה גם היא מהווה יתרון גדול.
המועצה המקומית בסביון דואגת לטיפוח וחזות ישוב, שימור ראות ירוקות, תשתיות, ניקיון ופיתוח זאת לצד טיפוח החינוך, התרבות והספורט לצד קידום חיי קהילה טובים ושוקקים.
מבני הציבור בישוב סביון  כוללים ספריה, בית תרבות, קולנוע, הצגות וקונצרטים, בית כנסת, קאנטרי, בתי קפה ועוד מתוחזקים לשביעות רצון התושבים ברמה גבוהה מאד.
כמו כן, בבתי התרבות ובישוב מועברים שלל חוגים לכל הגילאים, קבוצת כדור יד מובילה וקיימת שמירה על ערכים טובים שבאה לידי ביטוי באמצעות טיפוח תנועת הנוער המובילה ובניית שבט צופים חזק בישוב שכמובן בסיסה האיתן מצוי במערכת חינוך מובילה והשקעה גדולה בחינוך שבאה לידי ביטוי, גם אך לא רק בהשקעה בתשתיות כמו כתות מתוקשבות ועוד.
רכישת אחוזות בסביון בישוב מהווה חלופה מעולה למגורים בשל המפרט הטכני העשיר והמשובח מצד אחד והמיקום המעולה וההשקעה של מועצת סביון מצד שני.
לסיכום, במסגרת רכישה וחיפוש של בתי יוקרה בישראל, יש לבחון בתים למכירה בסביון, וילות ואחוזות בסביון, שכן בסופו של יום אלו בשילוב עם האזור מהווים את החלופה המנצחת והבחירה הטובה ביותר למגורים בישוב יוקרתי בישראל.

אם אתם מעוניינים ליהנות מהעושר התרבותי ומהיתרונות שיש לישוב היוקרתי סביון להציע יגאל רודה יגשים לכם את החלום!
לפרטים ולסיור אישי:
תתקשרו עכשיו
ליגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון
052-2326175
לגלריית נכסים נוספים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91


 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים