איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

ידע הוא כח, וכוחו של האימון העסקי בעבודה בתיווך נדל"ן כסוכני תיווך נדל"ן:  

 
"אנחנו מאמינים שלקוחות הקצה, קרי מוכרים, קונים, שוכרים ומשכירים חייבים לקבל שרות מעולה אשר עונה באופן אופיטמלי ואף יותר על צרכיהם. זאת תוך כדי הבנה מעמיקה ומקצועית של תחום הנדל"ן ועסקת מכירת ורכישת הדירה ברמה הגבוהה ביותר והעברת הביטחון בנו ובעסקה ללקוחות מובילה להצלחה", מספר מוטי נחום, מנכ"ל ובעלים של רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס".
"העבודה בתיווך מקרקעין היא עבודה על בסיס הצלחה. ברגע שמכרת דירה-הרווחת, לא מכרת-לא הרווחת".
לכן, החיבור למקצוענים בענף התיווך הוא קריטי. שכן אחוז הנשירה של סוכני הנדל"ן מענף התיווך הוא גבוה. למה? לרוב, סוכני נדל"ן נושרים בשל העובדה שהם לא מקצועיים מספיק. המתווכים, בכדי "לנצח במשחק" ולהגיע באמצעות בעירה פנימית, נחישות, תעוזה ורצון גדול לפסגת השאיפות שלהם , חייבים להיות ישרים, אמינים, מקצועיים, להבין את צרכי הלקוחות, לדעת משורש העניין מה הערך המוסף האמיתי של המתווכים וכיצד הם מצדיקים את עצמם בתהליך. זאת באמצעות מתן שרות גבוה ללקוחות אשר עולה על הציפיות שלהם ולדעת לנהל משא ומתן מוצלח. כיום, כאשר שוק הנדל"ן בוער אין בעיה להביא קונים, אלא האתגר הוא להביא קונים שסוגרים את העסקה. לסגור עסקת תיווך במקרקעין זו אמנות, וכדי לעשות זאת צריך להיות מומחים". כך אומר יגאל רודה, מנכ"ל משותף  "אל הנכס סביון בקעת אונו"
עניין זה רלוונטי לאנשים אשר רוכשים זכיינות בישראל בתחום התיווך נדל"ן והן לאנשים אשר רוצים לעבוד כסוכני תיווך נדל"ן ובכל מקרה לאלו אשר מעוניינים לפתוח עסק בתחום הנדל"ן.
אפיק פרסום בניית אתרים