איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

רוצים לקנות אחוזות בסביון? עצרו! יש שלושה דברים שאתם צריכים לדעת על הצלחת הקהילה בסביון.  

מעבר למגורים בישוב היוקרתי סביון אשר מאופיין בבניה נמוכה של אחוזות בסביון, וילות יוקרתיות ועוד, יש לבחון רגע לפני קניית בתים למכירה בישוב יש לבחון  את חיי הקהילה. לצורך כך, נבחן שלושה מתוך שלל יתרונות קהילתיים של מגורים בישוב:
 
  1. שבט צופים: שבט הצופים בישוב סביון גני יהודה נקרא שבט כנען  ומוגדר כאחד השבטים הטובים ביותר, במסגרת הפעילות אשר מותאמת לשלל גילאים, במהלך השנה מתקיימים מגוון טקסים, ארועים, טיולים, הדרכות והמון מעורבות בקהילה והכל ברמה הגבוהה ביותר.
  2. חינוך: הפיכת החזון למציאות נערך במסגרת העשייה היומיומית של מחלקת החינוך בסביון והתושבים. הקהילה בישוב נרתמת באופן שוטף  בכדי להעשיר את תכנית החינוך הפורמלית באמצעות חינוך בלתי פורמלי וכל זאת בכדי ליצור מערכת חינוך אשר מעשירה את התלמידים מכל הבחינות וברמה הגבוהה ביותר. בנוסף בית הספר סביון בראשות מנהלו שם דגש על בניית תשתיות טובות,  קידום הישגים וקידום פרטני של התלמידים. 
  3. ספורט וחוגים: בישוב מתנהלים שלל חוגים ופעילות ענפה של ספורט תחרותי  כמו כדור יד, כדורסל, כדורגל וחדר כושר. מובילות בספורט לדוגמא כמו הצלחתה המסחררת של נבחרת הכדוריד אינה דבר של מה בכך. השקעה, התמדה, אימונים ומשמעת הם חלק מהדברים שמאפיינים ספורטאים טובים בכלל וספורטאים בסביון בפרט.
לסיכום, בתים למכירה בסביון מגוונים ככל שיהיו ובפרט אחוזות בסביון או וילות יוקרה בישוב מהוות חלופה מושלמת למגורים, אך הסביבה היא זו שעושה את ההבדל. מובילות ומצוינות בתרבות, בחינוך , בספורט ובקהילה מובילה להישגים אישיים וקהילתיים גבוהים ולהצלחה.

רוצים לדעת עוד על אחוזות בסביון או בתים למכירה בישוב ולשמוע עוד על ענף בתי היוקרה בישראל, צרו קשר עוד היום.
למידע נוסף ולפרטים:
אל הנכס 
03-5343959
 
אפיק פרסום בניית אתרים