איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

יכולת למידה ויישום שיטות עבודה:  

יכולת למידה ויישום שיטות עבודה:

יכולת למידה היא אחת התכונות החשובות ביותר של סוכני תיווך הנדל"ן, לא רק בשביל לעבור את מבחן המתווכים של משרד המשפטים, אלא באמת כדי להצליח בענף התיווך ולבנות קריירה ראשונה, שנייה או שלישית משגשגת ואמיתית עד הפנסיה האמיתית. אמנם בכדי לעבוד בענף התיווך במקרקעין במדינת ישראל צריך לעמוד בתנאי הסף שנקבעו בחקיקה ומעבר של מבחן המתווכים, אך אלו אינם מספיקים ללמידת המקצוע. בכדי להיות סוכני נדל"ן מצליחים צריך ללמוד הרבה דברים, לדג' מה אומרים ללקוח בטלפון בכדי לקבוע פגישה לגיוס הנכס בבלעדיות, מהי אותה בלעדיות ולמה צריך אותה אם סוכני הנדל"ן לא יבינו, איך הלקוחות יבינו? מהו הערך המוסף של סוכני הנדל"ן בתהליך מכירת הדירה? איך מנהלים משא ומתן מסחרי? איך בונים מרכז קשרים מצליח עם אנשי מקצוע מתחום הנדל"ן ומאזור ההתמחות? כיצד מבררים את הצרכים האמיתיים של הלקוחות הקונים בכדי להתאים להם את הדירה לדג', כמו כפפה ליד?
אצלנו במשרדים אשר מנוהלים על ידי זכיינים שרכשו זכיינות של "אל-הנכס" בפרט וברשת "אל הנכס" בכלל, שמים דגש על הכשרות מקצועיות ברמה מאד גבוהה ובתדירות מאד גבוהה. לתפיסתנו, רק אלו שיהיו מקצועיים, יצליחו.
 אנו מאמינים שאנשים ישרים, הגונים, בעלי כושר ביטוי גבוה, מונעים מהאהבה למקצוע, בעלי רצון לעבוד עם אנשים ובעלי נכונות קודם כל להקשיב, לקבל וליישם את סל הכלים האדיר שניתן להצטייד בו, הם אלה שיצליחו. אנחנו מוכנים להכשיר, ללמד ולתת את כל הכלים להצליח – רק צריך נכונות מהצד השני לקבל את הידע. בניתי את רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" בשתי ידיים, וזאת בזכות אנשים חדורי מוטיבציה, נחישות ותעוזה שרצו איתי ורצים איתי למרחקים ארוכים ומוכנים ללמוד", מספר מוטי נחום, מנכ"ל ומייסד "אל-הנכס".
מי מכם אשר יבחר לרכוש זכיינות בישראל של רשת סוכנויות תיווך נדלן אל-הנכס או להצטרף כסוכני תיווך נדלן לאחד מהמשרדים אשר מופעלים בזכיינות על ידי הזכיינים של רשת סוכנויות תיווך "אל-הנכס" ילמדו וישתתפו בתכניות ההכשרה לסוכני תיווך נדל"ן ולימודי זכיינות בישראל וניהול משרדי תיווך הנדל"ן הטובים ביותר בשוק התעסוקה הישראלי, לדעתנו לפחות
J
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים