איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מה הסיבות אשר הופכות רכישת אחוזות בסביון להחלטה הטובה ביותר למגורים  

 בשעה טובה החלטתם לרכוש בתי יוקרה, התחלתם לבחון היצע בתים למכירה בסביון ולבסוף הגעתם למסקנה שההחלטה הטובה עבורכם הינה רכישת אחוזות בסביון.
מרכיב חשוב בהחלטה של רכישת נכס הינו בחינת הסביבה, שכן בית יוקרה, בין אם המדובר על וילה מפוארת, אחוזה או מגרש לבניה אשר התכנית האדריכלית בו עשויה להגשים את כל החלומות, חייב להיבחן בשילוב עם הסביבה.
סביון גני יהודה הינו אחד הישובים החזקים במדינת ישראל ומהווה אבן שואבת לבעלי ההון בישראל ולתושבי חוץ, גם לאלו אשר מנהלים עסקים מעבר לים וזאת נובע בשל הקרבה לשדה התעופה בן גוריון.
המועצה בסביון, שמה לעצמה מטרה חד משמעית להוביל בתחומי החינוך, התרבות והספורט וכך נעשה.

אלו אשר ירכשו אחוזות בסביון ישכילו להבין כי מעבר לקהילה החזקה והטובה בישוב, הרגשת הבטיחות והביטחון ישנם מגוון אירועים קהילתיים אשר משפרים את איכות החיים בישוב היוקרתי.
אירועים חברתיים בחגים, לדוגמא אירוע פורים בבית הכנסת בסביון,  פורימון ועוד, תחרות שחמט פתוח במסגרת שיתוף פעולה של המועצה בסביון עם עמותת שחמט לכל בבית הספר סביון גני יהודה, הקמת גינה חקלאית לילדי הגנים ועוד שלל פעילויות בבית התרבות.
אתם מבינים?
אחוזות בסביון הינן אמנם נכס מקרקעין אשר מאפשר מגורים ברמת החיים הגבוהה ביותר, אך בשילוב עם מגורים בישוב המושקע סביון גני יהודה מהווה הבחירה הטובה ביותר בשל איכות החיים הגבוהה אשר נגזרת מכך.
אז, רגע לפני שאתם חושבים לקנות אחוזות בסביון או וילות מפוארות או אף לקנות מגרשים לבניה במטרה להנות מאיכות החיים הטובה ביותר 
התקשרו עכשיו ליגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון 
הסיכוי הגבוה ביותר עבורכם לביצוע עיסקה
052-2321675

 

 

אפיק פרסום בניית אתרים