איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

אחוזות בסביון היהלום שבכתר  

 
שוק בתי היוקרה בישראל כולל בתים למכירה בסביון, נחלות, וילות פאר וכדומה, אך לדעת רבים אחוזות בסביון מהוות לא פחות "מהיהלום שבכתר".
ומדוע?


הישוב סביון גני יהודה הינו הבחירה הבולטת, המובהקת והראשונה למגורים של בעלי ההון בישראל ותושבי החוץ והסיבות המובילות למסקנה חד משמעית זו הינן רבות.
יש לבחון בקפידה בתי יוקרה באופן כללי וגם אחוזות בסביון באופן ספציפי מבחינה מקצועית טרם החלטה על רכישה.

לצורך מתן דוגמא נבחן שני מקרי בוחן של בתים למכירה בסביון

במקרה הראשון נבחן וילה אירופאית יוקרתית  גודל בנוי כ550 מר וגודל מגרש 2.5 דונם אשר בעלת תכנון מאד מיוחד עם סוויטות גדולות, חדר אוכל אשר עשוי להתאים לעשרים אורחים , חדר משפחה גדול, חצר ענקית אשר מהווה חלק גדול משטח המגרש אשר מהווה גן טרופי אשר כל כולו מוקף בעצים רבים, בנוסף בנכס קיימת חניה לשמונה כלי רכב.

במקרה השני נבחן, וילה אירופאית בעלת שטח בנוי של 645 מ"ר ובעלת שטח מגרש של 5300 מ"ר ובעלת שמונה חדרים, לכל הדעות הינה וילה מפוארת בסגנון קלאסי,בתוכה קיימות שש סוויטות, יחידה גדולה לאירוח, יחידת הורים נפרדת ומרווחת וכוללת שטחי חוויה כדוגמת חדר קולנוע,  חדר עם מתקני כושר מגוונים, בריכת שחיה עד חצי אולימפית, מגרשי טניס וגם פרדס גדול של עצי תפוז.
אחוזות בסביון אמנם מהוות "היהלום שבכתר" של סקטור בתי היוקרה בישראל, אך טרם רכישה יש לשאול את השאלות הנכונות ולבחון באופן מקצועי את החלופות.

אז, אם תמיד חלמתם לקנות מגרשים, בתים למכירה, נחלות או אחוזות בישוב סביון גני יהודה צרו קשר עוד היום.

אשמח להפגש,

יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה לשירותך
052-2321675

לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=712
 

אפיק פרסום בניית אתרים