איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מהם היתרונות הכפולים שנהנים מהם בעלי אחוזות מסביון שרכשו בתי יוקרה בישוב?  

 
הבעלים של אחוזות בסביון בישוב נהנים מחד מרמת חיים גבוהה מאד אשר נובעת ממגורים בתוך בתי יוקרה מפוארים אשר כוללים מרחבים גדולים, בתים מרווחים מעוצבים אדריכלית ומגוון שטחי חוויה לפי צורך ומאידך משלל פעילויות יזומות בישוב אשר מתבצעות על ידי מועצה מקומית סביון.

ילדי הישוב של אלו אשר רכשו אחוזות בסביון בפרט או בתי יוקרה במסגרת רכישת בתים למכירה בסביון הופתעו לגלות לאחרונה(חורף 2019) כי מועצה מקומית סביון יבאה שלג ישירות מאתר החרמון במסגרת הפעילות הקהילתית שיזמה.

הילדים לכל הדעות נהנו מחוויה נהדרת אשר אותה לא ישכחו.

אתם מבינים?

לא בכדי מוגדר הישוב סביון גני יהודה כאחד הישובים הטובים בארץ למגורים.

בעלי הון, תושבי חוץ ואלו אשר רכשו אחוזות בסביון או בחרו נכס מסוים אשר עולה בקנה אחד עם בתי יוקרה ואף אלו שהחליטו לקנות מגרשים לבניה ולבנות את ביתם באופן עצמאי הבינו כבר מזמן שקיימים יתרונות כפולים למגורים בישוב, הראשון הינו מגורים והנאה מרמת חיים ואיכות חיים גבוהה אשר נגזרת ממגורים בנכס עצמו אשר לרוב בעל מפרט חמישה כוכבים ותכנון מעולה והשני הינו הנאה משלל פעילויות קהילתיות אשר מועצה מקומית סביון יוזמת על בסיס קבוע.

אז, רגע לפני תהליך רכישה של נחלות, וילות, בתים למכירה בסביון, מגרשים לבניה  או בתי יוקרה בישוב כדוגמת אחוזות בסביון חייבים להתייעץ עם המומחים.
יגאל רודה לשירותכם,
אל הנכס
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות ומאמרים נוספים
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=624
 
 

אפיק פרסום בניית אתרים