איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

איך מועצה מקומית סביון משפרת את חיי הבעלים של אחוזות בסביון אשר קנו בתי יוקרה ותורמים למדינה במסגרת שירות מילואים פעיל?  

 
הבעלים של אחוזות בסביון אשר קנו בתי יוקרה בישוב שמחו מאד לגלות לאחרונה שהחל מחודש ינואר 2019 מועצה מקומית סביון החליטה להקנות הנחה בארנונה למשרתי מילואים פעילים בגובה חמישה אחוז בתעריף של הארנונה וזאת נגזר מהשטח של מגורים בפרט.


הנחה זו בארנונה אשר ניתנת על ידי מועצה מקומית סביון אשר ממנה יכולים להנות אלו שרכשו בתי יוקרה, וילות, נחלות ובפרט בעלי אחוזות בסביון וגם אלו שקנו מגרשים לבניה ברגע שיסתיים תהליך בניית הבית, לקבל טופס 4, להשלים את כל האישורים וההיתרים ולגור בנכס, ניתנת לאלו אשר יוכלו להציג אסמכתא בתוקף על שירות מילואים אקטיבי ופעיל מצבא ההגנה לישראל, את אישור זה יש לשלוח בצרוף טופס מיוחד של מועצה מקומית סביון להנחה בארנונה.

כמובן שלפי מידע אשר ניתן במחלקת הגביה ועלה לאתר מועצה מקומית סביון אין כפל מבצעים, אם כבר קיימת הנחה כלשהי אשר משויכת לנכס לא תינתן הנחה נוספת, ההנחה אשר תיבחר להינתן על ידי המועצה הינה הגבוהה מבין שתי ההנחות.

אז הנה עוד סיבה מדוע סביון גני יהודה הינו המקום הטוב ביותר למגורים בישראל.

התייחסות של אלו הפועלים מטעם מועצה מקומית סביון לרווחת התושבים רק מחזקת את ההחלטה של רכישת בתי יוקרה ובאופן ספציפי אחוזות בסביון בישוב

אז, רגע לפני שיוצאים לדרך,

יש להתייעץ עם המומחים
יגאל רודה מומחה לרכישת בתי יוקרה בישוב סביון גני יהודה.

אל הנכס
03-5343959
052-2321675

(מועד כתיבת המאמר הינו במרץ 2019, על בסיס מידע שניתן ממחלקת הגביה של מועצה מקומית סביון כפי שעלה באתר המועצה נכון ליום זה, יתכן שבעתיד יהיו שינויים לפי דרישת והחלטת המועצה, לכל מידע בנושא ארנונה יש לפנות למועצה)

אפיק פרסום בניית אתרים