איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מחפשים וילות בסביון להשכרה או למכירה? עצרו! הנתונים מדברים בעד עצמם  

 
בשעה טובה ומוצלחת החלטתם לבחון למגורים וילות בסביון להשכרה או למכירה ובחרתם לקבוע את מרכז חייכם בישוב היוקרתי ביותר בארץ.

לשכור או לקנות?

לא פעם לקוחות שוכרים בתי יוקרה בסביון בשל העובדה שקנו מגרשים לבניה בישוב וצריכים מקום לגור בו עד למועד גמר הבניה, שכן מרכז חייהם כבר קיים בישוב, כדוגמת עצם היות הילדים רשומים למסגרות החינוך בישוב, בנוסף קיים יתרון של חיסכון בזמן אם גרים ליד המקום שבו בונים, שכן עובדים שם הרבה בעלי מקצוע ונדרשת רמה גבוהה של פיקוח.

קבוצת אנשים נוספת אשר נמנית על אלו שמחפשים וילות בסביון להשכרה הינה אלו אשר רוצים להיות בטוחים בהחלטה לגור בישוב סביון גני יהודה ובכדי לעשות כן רוצים לשכור בתי יוקרה כדוגמת, אחוזות, נחלות או וילות למספר שנים ואז לקנות לדוגמא וילות למכירה.

ניתוח הנתונים הסטטיסטי כפי שהתבצע על ידינו על בסיס ניסיון של כ-3 עשורים קובע באופן שאינו משתמע לשתי פנים שהחלק הגדול והמשמעותי של השוכרים. שניתן להעריך אותו כשבעים וחמישה אחוזים אשר בתחילת דרכם בחרו לחתום על חוזה שכירות של וילות בסביון להשכרה הפכו לימי להיות לחתום על הסכם מכר עם בעלי וילות בסביון למכירה ולהפוך להיות בעלי הנכס בעצמם.
לסיכום, לשכור או לקנות? הנתונים מדברים בעד עצמם, רוב השוכרים בישוב סביון גני יהודה בוחרים להפוך לבעלים.

למידע נוסף,

אל הנכס
יגאל רודה- מומחה במכירת בתי יוקרה בסביון
052-2321675
לגלריית הנכסים המלאה באתר אל הנכס:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5
אפיק פרסום בניית אתרים