איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

סביון שוב במקום הראשון! בעלי וילות בסביון שמחו שוב לגלות שמעבר למובילות בעיצוב בתי היוקרה המועצה דורגה במקום הראשון כמובילה בדיגיטל.  

 
רכשתם וילות בסביון? חולמים לקנות בתי יוקרה בסביון? אחוזות? נחלות? מגרשים לבניה? תשמחו לגלות שמגורים בנכסי יוקרה בישוב מאפשרים קבלת נוחות מקסימלית של שירותים דיגיטלים והישוב היוקרתי מדורג במקום הראשון ולא רק בעיצוב, אלא כמובילות בדיגיטל.

וילות בסביון בין עם על ידי בעלים ובין עם על ידי שוכרים לצד מחזיקים של בתי יוקרה בסביון זכאים לקבלת סל שירותים דיגיטלים רחב אשר מהווה חיסכון גדול בזמן בחיי היום יום ומדוע?

כולם יודעים שקבלת שירותים פרונטלים מרשויות מקומיות, מועצות ומשרדים ממשלתיים בישראל כדוגמת משרד המשפטים, רשם החברות, רשם הפטנטים וגופים שלטוניים בישראל כרוך בהשקעת המון זמן ולכן אלו אשר השכילו ללמוד, להתקדם וערכים כמו חדשנות וקדמה חשובה להם, הם אלו בסופו של יום שיוכלו להקנות את השרות הטוב ביותר לתושבים ולהעלות בכמה רמות את איכות החיים.

מועצה מקומית סביון, באמצעות תכנות אפליקציה חכמה ונוחה לתפעול, אתר אינטרנט ברמת נגישות גבוהה אשר מאפשר תשלום שוטף כדוגמת ארנונה, הגשת בקשות וקבלת מידע עסקי, ועמוד פייסבוק מתופעל היטב הובילו לזכייה במקום הראשון של המועצה כמובילה בדיגיטל לפי מדד דיגילוקאלי של חברת deloitte.

אז אם חשבתם שרכישת וילות בסביון או בתי יוקרה מאפשרים מגורים ברמה הגבוהה ביותר רק באספקט של בחינת נכסי היוקרה עצמם, חשבו שנית, נוחות וקבלת השירותים הדיגטלים מהרשויות המקומיות או בפרט על ידי חברי מועצת סביון באופן דיגיטלי משפר גם הוא את איכות החיים.

כמו כן, בסביון יש  מד מים ממוחשב

אז, אם ברצונכם לקנות נכס יוקרה כדוגמת וילות, אחוזות, נחלות או מגרשים בסביון,

צרו קשר עוד היום עם המומחים.
אל הנכס
יגאל רודה- מומחה במכירת בתי יוקרה בסביון
03-5343959
052-2321675

לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=703
 
 
נתונים אלו מעודכנים לפי מדד דיגילוקאלי של חברת deloitte
נכון ליום 22.3.19
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים