איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

אלו בתי יוקרה ניתן למצוא בסביון? וילות בסביון או אחוזות הכירו את המדריך המלא  

 המדריך לקניית בתי יוקרה בסביון כולל סקירה ממעוף הציפור עם שלל דוגמאות  של  וילות בסביון וגם אחוזות, על נחלות ומגרשים לבניה בישוב נרחיב במאמרים הבאים.
בניה נמוכה ולא בניה של מגדלי יוקרה מאפיינת את הישוב סביון גני יהודה דבר אשר מאפשר לתושבים להנות ממקסימום פרטיות ועדיין להיות חלק מקהילה טובה מאד, בישוב קיים גם אך לא רק, קאנטרי ובית ספר שנראה כמו קולג'.
וילות בסביון:
וילות מאופיינות בבניה של בתים פרטיים צמודי קרקע בודדים על מגרש.
תוכלו למצוא בישוב וילות יוקרתיות מוארות ונוחות בסגנון מודרני ואף קלאסי, עם המון שטחים פתוחים, אשר מאופיינות במפרט טכני של 5 stars , מבחינה טכנולוגית חלקן בנויות בשימוש בטכנולוגיה מתקדמת של חשמל חכם, מערכת שאיבת אבק מרכזית, מערכת מולטימדיה מתקדמת, ארונות ומוצרי מסגרות ונגרות יוקרתיים בכל שטחי הנכס, לרבות מטבחים, חדרי שינה ואירוח, חדרי עבודה וישיבות, יחידות מגורים נפרדות וסוויטות, חדרי רחצה ואמבטיה ועוד, מטבחים מאובזרים, בריכות גלישה INFINITY, אזורים שונים בשטחי הנכס פנים וחוץ אשר מוקצים לחוויה ועוד.
וילות מסוג זה מביאות לידי ביטוי את מיטב העיצובים האדריכלים בארץ.

אחוזות בסביון:Luxury living
אחוזות בסביון מאופיינות בארכיטקטורה יוצאת דופן, עשויות להיות מאופיינות בתכנון מאד פרקטי אשר מקל ומשפר את איכות החיים, נוחות מקסימלית, לרוב עם גינות מעוצבות ופסטורליות מוקפות בצמחיה, עצי פרי, עצי נוי, בחלקן מצויה בריכה EXTRA LARGE,  או עד חצי אולימפית.
אחוזות אלגנטיות עשויות לכלול גם עשרים חדרים אשר נפרסים על אלף ושש מאות מטרים רבועים אשר מצויים על עשרה דונם וכל זאת עם שמירה על פרטיות מלאה וחלקן אף מאפשרות אפשרות לחלוקה.
ישנם קווים דומים של וילות בסביון ואחוזות וישנם קווים שונים.
המאפיינים אשר מפורטים בכל אחת מקטגוריות בתי היוקרה כאמור, וילות או אחוזות עשויות להוות חלק בהתאמה גם בקטגוריה השנייה.
רוצים לדעת עוד על בתי יוקרה ואחוזות בסביון?
התקשרו עוד היום ליגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון ,הסיכוי הגבוה ביותר עבורכם לביצוע עיסקה 052-2321675
לגלריית הנכסים המלאה הכוללת מחירים ותמונות בתים בסביון.
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91

אפיק פרסום בניית אתרים