איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מה צריך לדעת לפני שקונים מגרשים בסביון, קוטג'ים למכירה וילות בסביון או נכס אשר נכלל בקבוצת בתי יוקרה בישראל?  

יש הרבה שאלות שעולות לפני שקונים בתי יוקרה בסביון ואחת מהן האם כדאי לקנות מגרשים בסביון או לחילופין נכס יוקרה בנוי כמו וילות בסביון, אחוזות, קוטג'ים או אף נחלות בישוב.

נפרט כמה נקודות למחשבה שצריך לקחת בחשבון לפני שקונים מגרשים בסביון.

יש לבחון גודל מגרש, מהן זכויות ואחוזי הבניה, שכן בסופו של יום צריך לדעת כמה מ"ר בנוי ניתן לבנות על מגרשים בסביון ואיך, כמו כן יש לשאול האם הקרקע היא קרקע של רשות מקרקעי ישראל, הכוונה היא שהקרקע בבעלות אחד ממקרקעי ישראל שהם המדינה,קק"ל ורשות הפיתוח ומנוהלת על ידי הגוף האדמינסטרטיבי שנקרא רשות מקרקעי ישראל(בעבר ובטרמינולוגיה הקודמת נקרא מנהל מקרקעי ישראל), בנוסף יש לשאול האם קיים היתר בניה או באיזה שלב נמצא הדבר והאם יש תכניות לדוגמא בהתאמה.

שאלות אלו ואחרות(ויש עוד הרבה מהן) יש לשאול לפני שקונים מגרשים בסביון.

אם לא בחרנו באפיק כאמור, הווה אומר שברצוננו לקנות נכס בנוי מוגמר כדוגמת וילות בסביון, נחלות, אחוזות מעוצבות או קוטג'ים בנויים בישוב.

ואם אכן בחרנו נכס יוקרה כלשהו מהסוגים הנ"ל וברצוננו לקנות בתי יוקרה בסביון, אזי יש לבחון איזה נכס הוא המתאים עבורינו ונמחיש באמצעות דוגמא: אם נבחר לקנות נחלות בסביון יתכן שנקבל היתר להקמת חוות סוסים ולבנית יחידה נוספת למגורים.

אם נבחר לקנות וילות בסביון נוכל לבחור מתוך מגוון וילות מפוארות ומעוצבות אשר מציגים אותן כדוגמאות לאנשי מקצוע מומחים כדוגמת מעצבים ואדריכלים ואשר מביאות לידי ביטוי באמצעות סגנונן היחודי ועיצובן את מיטב הארכיטקטורה בארץ.

כך גם הדבר לגבי קוטג'ים ואחוזות בסביון.

רוצים לדעת עוד?

לפרטים נוספים:
יגאל רודה- אל הנכס
03-5343959
052-2321675

לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=624
אפיק פרסום בניית אתרים