איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מה הקשר בין בעלות של וילות בסביון אשר שייכות למקבץ בתי היוקרה בסביון לבין השקעה בקהילה ובפרט השקעה בנשות תושבות הישוב בסביון?  

 
קיים קשר ישיר בין בעלות של וילות בסביון שמהוות חלק בלתי נפרד ושייכות  למקבץ בתי יוקרה בסביון לבין השקעה ופיתוח התרבות בסביון ובפרט בנשות תושבות הישוב היוקרתי סביון.
האומנם?

תושבי סביון גני יהודה אשר רכשו וילות בסביון או נכס אחר אשר שייך לקבוצה זו של בתי יוקרה בסביון גילו כבר מזמן שההשקעה בפיתוח התרבות בישוב היוקרתי מתבצעת על בסיס יומיומי וזאת לרווחת תושבי הקהילה אשר נמנים על כל הגילאים, צעירים וותיקים כאחד.

לאחרונה, נשות הישוב סביון אשר קנו וילות בסביון למכירה או נשות הישוב הוותיקות אשר כבר בעלות של בתי יוקרה בסביון מסוג נחלות, קוטג'ים, נחלות או מסוג אחר, שמחו להשתתף או לקבל את האפשרות להשתתף גם אם לא השתתפו בפועל בחגיגות סביון לרגל יום האישה.

חגיגות יום האישה בישוב יוקרה זה הופקו בשילוב  ובשיתוף ויצו אשר משויך לישוב סביון בפרט ולבקעת אונו בכלל וגולת הכותרת הייתה הזמנת מופע סטנד אפ שיועבר על ידי השחקנית והיוצרת המפורסמת מיקי קם.
החגיגות נערכו בפועל בתוך בית התרבות בסביון וזו הייתה הפקה נפלאה עבור נשות הישוב.

לחגיגות הוזמנו נשות סביון תושבות הישוב וחברות ויצו המקומיות, מתנדבות משמר השכונה אשר להן הוצעה הנחה מיוחדת במחיר שגם ככה היה סמלי ואורחות.
הרי לכם עוד סיבה מתוך מגוון סיבות של מדוע כדאי לקנות וילות בסביון, בתי יוקרה, אחוזות או נחלות בישוב היוקרה הטוב בישראל.

צרו קשר עוד היום.
 
יגאל רודה- מומחה במכירת בתי יוקרה בסביון
03-5343959
052-2321675
לגלריית הנכסים המלאה באתר אל הנכס:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5
 
אפיק פרסום בניית אתרים