איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

למה כדאי לחובבי תרבות לקנות וילות בסביון? ספריה מקומית יד לבנים סביון מאפשרת השתתפות במופעי תרבות לצד בחירה מגוונת של ספרי קריאה ועיון  

 אלו שקנו בתי יוקרה למכירה, וילות בסביון, נחלות עם פוטנציאל גדול, קוטג'ים מעוצבים או אחוזות מפוארות בישוב סביון גני יהודה צועדים לספריה מקומית יד לבנים סביון אשר מאפשרת לתושבי הישוב להנות מקולטורה מהנה לצד קריאת ספרים.
עוד הצלחה מסחררת עבור מועצה מקומית סביון, התרבות במיטבה.
לאלו שלא יודעים, רכישת בתי יוקרה למכירה או וילות בסביון אמנם מאפשרות מגורים ברמה הכי גבוהה שיכולה להיות, אך זה לא הכל, סביון גני יהודה מתגלה כאחד הישובים התרבותיים ביותר בישראל.
הספרייה בסביון משמרת ומציגה היצע אדיר של כשלושים אלף ספרים בשפות שונות, עמדות מחשבים אשר מחוברות למאגרי מידע ארציים ועולמיים ואף מקבץ דיגיטלי של מסמכים ייחודים ומרוכזים אשר מתממשקים גם לאתר יד ושם בנושא השואה.לעיתים אף נערכות הצגות ילדים בספריה לרווחת ילדי הישוב.

אז אם תבחרו לקנות וילות בסביון או בתי יוקרה למכירה בישוב סביון גני יהודה מעבר לאפשרות של מגורי יוקרה בבתים הכי מפוארים בישראל, תשמחו לדעת שהספרייה המקומית סביון, אשר מופעלת על ידי המועצה פתוחה במרבית ימי השבוע ומאפשרת חוויה תרבותית נהדרת לתושבים וחובבי הקריאה.
בית תרבות עם מגוון הצגות מהשורה הראשונה מהתרבות הישראלית וכן סרטים מובילים אשר מוקרנים על בסיב קבוע בבית התרבות בסביון, כמו כן חשוב לציין שתושבי סביון לא מבזבזים זמן של שעות בדרכים, אלא פשוט מגיעים ברגל לבית התרבות אשר ממוקם בלב בתי יוקרה בסביון ואחוזות בסביון, בכך שעתיים נסיעה מחוץ לישוב, הופכות לשעתיים של זמן איכות בתוך ישוב היוקרה סביון.
באם הינכם מעוניינים לבוא לגור בסביון,להנות מהעושר התרבותי ומהיתרונות שיש לישוב היוקרתי סביון להציע,אני יגאל רודה יגשים לכם את החלום!
התקשרו אלי עכשיו,יגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון 052-2321675
למידע  ולגלריית הנכסים המלאה של בתי יוקרה בסביון היכנסו לקישור:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91

 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים