איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

בתים למכירה בסביון, במה תבחרו בתי יוקרה או וילות בסביון?  

רוצים לקנות בתים למכירה בסביון? החלטה טובה מאד. במה תבחרו לרכישה, האם וילות בסביון או בתי יוקרה למכירה אחרים בסביון כמו אחוזות, קוטג'ים או נחלות עם משקי עזר?
י
ש לקוחות שבוחרים לקנות בתים וותיקים על מגרשים אשר גדולים מדונם וזאת מבחירה שכן הם מעדיפים לשפץ את הבית לפי ראות עיניהם ולגור בבית סולידי ולא ענק וזאת בתצורה של בית צמוד קרקע פרטי אשר בנוי במפלס אחד, חד קומתי אשר מאפשר פרטיות מקסימלית, נציין שבמסגרת החלוקה הפנימית של הבית ניתן למצוא הרבה חדרי עבודה ואף סוויטות נפרדות אשר מאפשרות שמירה על פרטיות אשר חשובה בכלל ובפרט לציבור הדתי שבדרך כלל בני המשפחה מגיעים לביקור ונשארים לישון בסופי השבוע.

יתרונות סביבתיים נוספים אשר משפיעים על איכות החיים של אלו שקנו בתים למכירה בסביון שמהווים בתי יוקרה מפוארים כדוגמת וילות בסביון הינם שבישוב קיים קאנטרי אשר מאפשר השתתפות בפעילויות ספורטיביות רבות, שכן תושבי הישוב נחשפים על בסיס יומיומי לתרבות ספורט מובילה ומתקדמת וכן בית ספר אשר מבחינת הנראות שלו מאד דומה לcollage כפי שמוכר בארצות הברית, דבר אשר מוסיף לחזות הישוב בכללותה.

וילות בסביון כוללות בהיצע שלהן גם וילות אקולוגיות אשר בנויות לפי עקרונות של בניה ירוקה כדוגמת העמדה תכנונית נכונה, שימוש בשמש ואור טבעי למטרת ניצול משאבים מקסימלי, התקנות של מערכת טכנולוגית של חימום סולארי ומערכת טכנולוגית חדשנים של שימוש של מים אפורים להשקיה ומערכת דישון וזאת באמצעות ניצול, שימוש ושימור של פסולת רטובה.

רוצים לדעת עוד על בתים למכירה בסביון או וילות בסביון או קוטג'ים?

נשמח לתאם פגישה עמכם,

מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון
נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675

לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=780
 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים