איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

היכן ניתן למצוא את גינות התבלינים המיוחדות ביותר? וילות בסביון, אחוזות או בתי יוקרה בסביון?  

גינות יפות אשר עוצבו אדריכלית ניתן למצוא בבתים למכירה עם גינות יפות בארץ, אך הגינות אשר שייכות לאלו שקנו וילות בסביון, אחוזות או בתי יוקרה בסביון הינן המיוחדות ביותר ובהן ניתן למצוא גם את גינות התבלינים המיוחדות ביותר אשר מהוות מעין פנינות חבויות בבתים למכירה בישוב סביון גני יהודה.

אם תשאלו אדריכלי נוף מובילים אשר מתמחים באופן פרטני ואף ייחודי של עיצוב גינות יוקרה בוודאי יספרו לכם בכנות כי את הגינות היפות ביותר אשר בהן ניתן למצוא גינות תבלינים מיוחדות ניתן למצוא בישוב היוקרתי סביון גני יהודה.

עיצוב בתי יוקרה כרוך בעיצוב גינות יוקרה אשר מהוות חלק בלתי נפרד מהבית והתכנון בכללותו צריך לכלול גם את החוץ.

אז מה תוכלו למצוא בתוך גינות התבלינים אשר נמצאות בתוך החצרות של בתי יוקרה בסביון או אף בתוך חצרות של אחוזות או וילות בסביון?

מרווה, בזיליקום, נענע, טימין, לבנדר, לענה, רוזמרין ועוד שלל תבלינים וצמחים, עלים, שורשים, גבעולים, פרות  והכל בעדניות, כדים מעוצבים או נטיעות בקרקע של המגרש והתוצאה פנומנלית, ריחות עשירים של תבלינים, נוי אשר מייפה ומוסיף לנראות הגינה.

אז, אם גם אתם חולמים לקנות בתי יוקרה בסביון עם גינות מעוצבות, אחוזות גדולות עם פרדסים או כרמי ענבים, קוטג'ים מפוארים עם פינות חמד וגינות תבלינים או נחלות עם תכנון עתידי להקמה של חוות סוסים, או אפילו לקנות מגרשים בסביון, להוציא היתר בניה ולבנות את בית החלומות.

התקשרו עוד היום,
נשמח לתאם פגישה עמכם,

יגאל רודה- אל הנכס מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון
נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=788
 
אפיק פרסום בניית אתרים