איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

אלו פינות חמד ניתן למצוא בחצרות וגינות של מגורי יוקרה כמו בתי יוקרה בסביון או בפרט של בתים למכירה בסביון כדוגמת וילות בסביון או אחוזות יוקרתיות?  

 
בתים מפוארים בישראל כוללים בתי יוקרה בסביון אשר כוללים גם את פלח בתים למכירה בסביון, וילות בסביון או אחוזות ובהם יש גינות יוקרה אשר כוללות פינות חמד מיוחדות כדוגמת פינות תבלינים, כרם ענבים ופרדסים עם עצי פרי.

פינות תבלינים אשר נשתלו בתוך גינות של וילות בסביון או בגינות של בתי יוקרה בסביון כוללות שלל צבעים, ריחות, נוי  ומגוון תבלינים כגון עגבניות שרי ופלפלים בצבעים שונים אשר מקנים תוספת צבע ובוודאי גם שדרוג ותוספת למטבח הקולינרי, רוזמרין, טימין, בזיליקום, נענע, אורגנו, לימונית ולואיזה, זאת ועוד עם שימוש במערכות אקולוגיות למחזור מים ושימוש בטכנלוגיות מתקדמות ומחשבי השקיה מתקדמים.


כיום, יותר מפעם נפוץ השימוש וגידול של גינות אורגניות, אקולוגיות במסגרת תכנון אדריכלות נוף של בתי יוקרה בסביון אשר בא לידי ביטוי באמצעות הקמת גדרות, צמחיה, תחזוקה אשר כוללת שימוש בכלים טכנולוגים מתקדמים כגון מערכות השקיה ומחשוב מתקדם והכל ברוח וחשיבה על אקולוגיה סביבתית.


כרמי ענבים ופרדסים עם עצי פרי ניתן למצוא בשטחן של אחוזות בסביון.

מטעים עם גפנים אשר תלויים על עשרות עמודים להתפתחות וצמיחה מהווים חלק ייחודי מנוף האחוזות, המטעים קיימים לצורך ייצור בפועל של ענבים אשר ישמשו להפקת יין מסוגים שונים, חלק משטחי החוויה של אחוזות בסביון כולל לעיתים גם יקב פרטי.

פרדסי תפוזים בשטחים אחוזות או נחלות גם מאפיינים שטחי חוץ של אחוזות או נחלות.
 
יגאל רודה- אל הנכס
מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון
נחלות, קוטג'ים אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675

לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=788
 
 
 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים