איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מגרשים בסביון או וילות בסביון? נחלות בסביון או קוטג'ים למכירה? בתים למכירה צמודי קרקע או מגדלי יוקרה? מה האפשרויות לקניית בתי יוקרה בישראל ומדוע התמורה הטובה ביותר למגורי יוקרה קיימת בישוב סביון גני יהודה?  

 
מדוע השאלה הסופית היא האם כדאי לקנות מגרשים בסביון או וילות בסביון? נחלות בסביון או קוטג'ים למכירה? התשובה לכך היא שקניית בתי יוקרה צמודי קרקע אשר מוצעים למכירה עדיפים על מגורים במגדלי יוקרה. התמורה הטובה ביותר למגורי יוקרה קיימת בישוב סביון גני יהודה וזאת מסיבות רבות שכוללות פרמטרים של איכות, יוקרה, סביבה, קבלת שירותים קהילתיים ברמה גבוהה, קיום, תחזוקה, הפעלה ונגישות של מוסדות ציבור, מיקום מעולה של הישוב גני יהודה אשר קרוב לצירי תחבורה ראשיים, פרטיות וביטחון של התושבים, ביצוע פעילות ענפה בתחומי החינוך, התרבות והספורט לכל שכבות הגיל ועוד.

שאלה נוספת היא האם רוצים לקנות מגרשים בסביון ולקחת בחשבון הליך של הוצאת היתרים ובניה עצמית או לחילופין קניה של וילות בסביון מוכנות, בנויות, מעוצבות ויוקרתיות AS IS.
שאלה אחרת היא האם אולי כדאי לקנות נחלות בסביון אשר יתכן אף שקיים להם היתר בניה מטעם מחלקת הנדסה של מועצה מקומית סביון להקמה של חוות סוסים או לחילופין עדיפות לסגנון שונה של קוטג'ים בסביון בנויים ויוקרתיים או אף אחוזות מפוארות.

סביון גני יהודה מוביל בעדיפות למגורים של מגורי יוקרה והבחירה מבחינת היצע בתים למכירה בסביון הינה מגוונת.
 
אל הנכס- יגאל רודה, מומחה למכירת בתי יוקרה- תיווך יוקרה בסביון גני יהודה
אחוזות, נחלות, קוטג'ים, וילות ומגרשים
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=786
 
 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים