איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

הטובים לטיס, תיווך בתי יוקרה בסביון, אלו בתים למכירה בסביון ניתן למצוא בישוב היוקרתי? וילות, אחוזות, נחלות, קוטג'ים או מגרשים לבניה  

תיווך בתי יוקרה בסביון כולל הבנה מעמיקה עם בתים למכירה בסביון אשר אותם ניתן למצוא בישוב היוקרתי? וילות, אחוזות, נחלות, קוטג'ים או מגרשים לבניה הינם החלופה הטובה ביותר למגורים וניתן לומר אף שהינם " הטובים לטיס" של בתי יוקרה בישראל.

בסביון גני יהודה תמצאו בתים יפים ומפוארים, וילות משפחתיות מטופחות ומוארות אשר בנויות בקרבה לשירותים קהילתיים ומוסדות ציבור, כדוגמת בתי קפה ועסקים חיוניים אשר מופעלים לרווחת התושבים, קאנטרי, בית התרבות, ספריה, חוגים, בתי הספר וגני הילדים והכל במרחק הליכה.

בניה של בתים בסביון, בין אם בניה של וילות, אחוזות או קוטג'ים לרוב כוללת יחידות נפרדות לאירוח, יחידות מניבות להשכרה וכן חדרי עבודה מרווחים.
החצרות של בתים למכירה בסביון מעוצבות אדריכלית וכוללות גינות וותיקות, פינות תבלין ועצים בוגרים של פרי ונוי והופכות את האירוח בן אם המדובר על ארוח פרטי של משפחה וחברים והן ארוח עסקי אשר כוללים ברביקיו וקוקטלים לחוויה בלתי נשכחת.

קלאסיקות כפריות, בתים מודרניים, אחוזות מפוארות שבהן ניתן למצוא מערכת ביתית מתקדמת, מערכת אבטחה מתקדמת, גופים יוקרתיים של תאורה, ריצוף וחיפויי אבן יוקרתיים, רצפות עץ מהודרות, ווילונות יוקרתיים,קמין,  אקססוריז, בריכת שחיה, חדרי קולנוע ושלל שטחי חוויה, חשמל חכם מופעל בשלטים אוניברסלים או מהטלפון הנייד, שואבי אבק מרכזיים, פרדסים, יקב פרטי ועוד ועוד ניתן למצוא בסביון.
MASTERPIECE  או יצירות מגורים מעוצבות ניתן לכנות את בתי היוקרה בסביון.

אז, גם אתם רוצים לקנות בתים מפוארים בסביון?

תמיד חלמתם לקנות נחלה בסביון?

מגרש לבניה בסביון הוותיקה או החדשה?

וילה הוליווד?

אחוזות גדולות?

קוטג'ים ? בתי יוקרה?

התקשרו עוד היום.
רגע לפני רכישת בתי יוקרה בסביון יש להתייעץ עם המומחים.
יגאל רודה- אל הנכס תיווך יוקרה
מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון
נחלות, אחוזות, וילות, קוטג'ים ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675

לקריאת כתבות נוספות
https://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=785
אפיק פרסום בניית אתרים