איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מה האפשרות החדשה לקנות בתי יוקרה בסביון כמו וילות בסביון? בתים מפוארים בנויים AS IS או מגרשים לבניה שלימים ניתן יהיה לבנות עליהם קוטג'ים, וילות או אחוזות פאר וזאת בדרך של השתתפות להציע הצעות במסגרת מכרז מגרשים בסביון   

 
בתי יוקרה בסביון מהווים הלכה למעשה האלטרנטיבה הטובה ביותר עבור מגורי יוקרה, ומה האפשרויות? רכישה של וילות בסביון, קוטג'ים או אחוזות, בתים בנויים AS IS  או מצד שני השתתפות במסגרת הזדמנות להציע הצעות לרכישה של זכויות חכירה ארוכות טווח מטעם רשות מקרקעי ישראל של בתצורת השתתפות במסגרת מכרז מגרשים סביון.

מורכבות של עסקאות נדל"ן בסביון מוכרת לעוסקים בענף הנדל"ן כמו אלו אשר עוסקים שנים רבות בתחום תיווך יוקרה כמו הח"מ וכן אדריכלים, עורכי דין, מעצבי פנים וכדומה.
אך על השתתפות במסגרת מכרז מגרשים בסביון קיימים נדבכים נוספים של מורכבויות, שכן רשות מקרקעי ישראל מוסיפה כללים ונהלים משלה לזכייה וזאת עוד לפני הבניה בפועל שגם תהליך של בניה הינו תהליך ארוך ומורכב.

בתים למכירה בסביון בנויים, יפים, מעוצבים ומפוארים קיימים בישוב היוקרתי סביון גני יהודה וניתן לבחון אפשרויות טובות מאד למגורי יוקרה בישוב.
אחוזות בנויות על שטח של עשרות דונמים,  וילות יוקרה, נחלות עם תכנונים עתידיים להקמת חווה של סוסים גזעיים, קוטג'ים מהיפים ביותר בארץ  ועוד.

והכי חשוב שהמכירה והליכי ניהול המשא ומתן מתבצעים מול אדם פרטי אף אם הרכישה מול חברה מטעמו והסיכום על תנאי העסקה מולו.

כמובן שאם המדובר על מגרשים לבניה גם אם נקנים באופן פרטי עדיין יש לקחת בחשבון, גם אך לא רק, עלויות בנייה, מיסוי, היטלים, בדיקת התכניות והתקשרות עם שלל אנשי מקצוע ועוד

תמונות בתי יוקרה בסביון, מחירים ופרטים נוספים תוכלו למצוא בגלריית הנכסים המלאה של אל הנכס תיווך יוקרה
למידע  ולגלריית הנכסים המלאה של בתי יוקרה בסביון היכנסו לקישור:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5
נשמח לתאם פגישה עמכם,
יגאל רודה- אל הנכס תיווך יוקרה

מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון
נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=597
אפיק פרסום בניית אתרים