איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

חולמים לקנות וילות בסביון? קוטג'ים? אחוזות? אשר משויכים לקטגוריית בתים למכירה בסביון? רוצים לקנות מגרשים בסביון ולבנות עליהם בתי יוקרה בסביון, יש לנקוט בזהירות בבניה בכדי לא לגרום נזק לבתים שכנים  

התעניינות לקנות בתים למכירה בסביון זה דבר אחד, אך אם ברצונכם לקנות מגרשים בסביון ולבנות עליהם בתי יוקרה בסביון, יש לנקוט בזהירות בבניה בכדי לא לגרום נזק לבתים שכנים.

נדל"ן סביון כולל מגרשים בסביון ועליהם בנויים בתי יוקרה, אחוזות, קוטג'ים ואף וילות בסביון, יוקרה הינו המכנה המשותף לכולם.

לפי חוק המקרקעין במדינת ישראל הבעלות במקרקעין מתפרסת בכל גרגר וגרגר בקרקע וקיים איסור לגרום אי נוחות או הפרעה בשימוש ושיסלק כל דבר שיש בו משום הפרעה כזו לבעל מקרקעין אחר באמצעות שימוש בקרקע.

במידה ורוצים לקנות מגרשים בסביון ובמגרשים או בנחלות שליד בנויים בתים ומתגוררים אנשים וגם אם לאו יש לנקוט בכל אמצעי הבטיחות והזהירות ולהתחשב בהם, יש לקחת בחשבון שעבודות חציבה ופיתוח של מגרשים בסביון מחד ובניה של בתים בסביון יכולים לגרום לנזק במבנים במגרשים הסמוכים.
זאת עשוי לבוא לידי ביטוי בעת ביצוע של עבודות העפר, חציבה וכן עבודות בניית הבית על המגרשים ובעוד סיטואציות.

רוצים לדעת עוד על אספקטים של קניית מגרשים בסביון ובניה של בתי יוקרה מסוגים שונים כמו וילות בסביון, אחוזות, קוטג'ים וכן מבחינת רכישה של נחלות, התקשרו עוד היום.
או על יתרונות של מגורים בישוב יוקרה זה, סביון גני יהודה, תרומתה של מועצה מקומית סביון לפיתוח הישוב, מקור הישוב לעושר תרבותי, על האוכלוסייה ועוד, התקשרו עוד היום
נשמח לתאם פגישה עמכם,

יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון
אל הנכס תיווך יוקרה
נחלות, אחוזות, קוטג'ים וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=853

תמונות בתי יוקרה בסביון, מחירים ופרטים נוספים תוכלו למצוא בגלריית הנכסים המלאה
בגלריית התמונות תוכלו למצוא תמונות של וילה מפוארת, נחלה, קוטג' עם תמונות פנים וחוץ, אחוזה אשר מוגדרת כיצירת פאר ועוד
למידע  ולגלריית הנכסים המלאה של בתי יוקרה בסביון היכנסו לקישור:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5
 
אפיק פרסום בניית אתרים