איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

חולמים לבנות וילות בסביון או קוטג'ים בסביון או אחוזות יוקרתיות על מגרש? תמיד חלמתם לקנות מגרשים בסביון או נחלות ולבנות בתי יוקרה בסביון? ראיתם פרסומים של בתים למכירה בסביון בנויים וקיימים? עצרו! שלשה דברים שצריך להכיר על הישוב היוקרתי סביון גני יהודה  

בתי יוקרה בסביון או בתים למכירה בסביון מחלום ותכנון למציאות, חולמים לבנות וילות בסביון יוקרתיות או קוטג'ים בסביון יוקרתיים או אחוזות יוקרתיות על שטח מגרש במיקום פנטסטי? תמיד חלמתם לקנות מגרשים בסביון לבניה עצמית או נחלות ולבנות בתי יוקרה בסביון? עצרו!  שלשה דברים שצריך להכיר על הישוב היוקרתי סביון גני יהודה.
  1. אוכלוסייה:  האוכלוסייה אשר מתגוררת בישוב סביון גני יהודה לדעת אנשים רבים מצד אחד ולדעת מומחים מטעם הלשכה מרכזית לסטטיסטיקה מצד שני, אשר השניים בחנו פרמטרים אובייקטיבים של מדד חברתי כלכלי, הינה אחת האוכלוסיות החזקות והטובות ביותר בישראל בכלל ובישובי יוקרה בפרט. הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה דרגה את הישוב על כל האוכלוסייה שבו כשייכים לאשכול 10 שכן זהו האשכול הגבוה ביותר בדרוג.
  2. עושר תרבותי: אלו שקנו וילות בסביון או בנו וילות כאמור או קוטג'ים יכולים לספר כי ההשקעה בתרבות בישוב על ידי מחלקת תרבות של מועצה מקומית סביון אשר אחת הזרועות שלה הינה בית התרבות ועוד גופים כדוגמת שבט הצופים, הינה אינסופית.
    בישוב סביון גני יהודה תוכלו להנות מהצגות, סרטים, מופעים ופעילויות איכותיות בחגי ישראל ובימי חול והכל במרחק הליכה, דבר אשר חוסך זמן נסיעה רב.
  3. המועצה בסביון שמה בראש מעייניה את כל הנוגע לבטיחות וביטחון וזאת באמצעות הצבה של מערכות ביטחון אלקטרוניות מתקדמות אשר פרוסות בישוב, חדר מצלמות בישוב, סגירת השערים בערב והצבת שומרים,התנדבים,המשטרה, מוקד אמון, משמר השכונה, אשר כולל לא פחות ממאה חמישים מתנדבים תושבי הישוב ועוד.

    בתים, אחוזות, קוטג'ים, נחלות, וילות וכדומה וזאת בזכות מתנדבים, מחלקת הביטחון בישוב, מוקד אמון,  מקומית סביון.
לסיכום שעבור רבים יהווה רק התחלה, מגורי יוקרה בישוב סביון מאפשרים את איכות החיים הטובה ביותר.

יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון
אל הנכס תיווך יוקרה
נחלות, אחוזות, קוטג'ים וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=853

תמונות בתי יוקרה בסביון, מחירים ופרטים נוספים תוכלו למצוא בגלריית הנכסים המלאה
בגלריית התמונות קיימות תמונות רבות של וילה מפוארת, נחלה, קוטג' עם תמונות פנים וחוץ, אחוזה אשר מוגדרת כיצירת פאר ועוד שלל תמונות של בתים למכירה בסביון

למידע  ולגלריית הנכסים המלאה של בתי יוקרה בסביון היכנסו לקישור:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5

אפיק פרסום בניית אתרים