איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

רוצים לקנות נחלות בסביון או נחלה בסביון או מגרשים ולבנות בתי יוקרה בסביון ולהיחשף למיטב האומנים ולעושר תרבותי במיטבו. בתים למכירה בסביון הגשמת חלום  

אוהבים תרבות? רוצים לקנות בתי יוקרה בסביון? או באופן ספציפי נחלות בסביון או נחלה בסביון או מגרשים ולבנות עליהם וילות או קוטג'ים או אחוזות ולהיחשף למיטב האומנים ולעושר תרבותי במיטבו? רכישה של בתים למכירה בסביון מאפשרת זאת.

אלו שקנו קוטג'ים, וילות, אחוזות ואף נחלות ומגרשים זכו בהזדמנות גדולה להנות מעושר תרבותי עם מיטב האמנים.

הקתדרה החדשה לשנת 2019 בבית התרבות בסביון אשר מנוהל על ידי חברי מועצה מקומית סביון כוללת לימודים מתחום המדעים ולדוגמא הרצאה על החיים ברחם כמעצבי אישיות שמועברת על ידי גנטיקאית בחירה, אינטליגנציה רגשית עם מרצה מוביל לפסיכולוגיה ולגנטיקה, בתחום המוסיקה, ניתוח של בטהובן והסימפוניה השלישית-הארואיקה, קולנוע והרצאות על אהבה בקולנוע הישראלי שמועברת על ידי במאי ומומחה לקולנוע והיבטים הסטורים במלחמת העולם השנייה בראי הקולנוע שמועבר על ידי איש תקשורת ומרצה לקולנוע הסטורי, מבחינת נושאים אקטואלים מועברת הרצאה בנושא האקטואליה במזרח התיכון על ידי מרצה מומחה לאסטרטגיה וביטחון, ארצות והעולם הגדול, הרצאות על התרבות ההודית ועל העיר הקסומה השוכנת על גדות הדנובה ומשלבת סיפורים על אישיים הסטוריים כמו מוצארט, פרויד וכדומה, זאת מועברים על ידי אמנים, טיילים ואנתרפולוגים, הרצאה בנושא מסע תת ימי בפיליפינים שמועברת על ידי ביולוג תת ימי ואף אחת ההרצאות בנושא אומנות מועברת על ידי אוצר ראשי של מוזאון תל אביב(לשעבר).

אלו חלק קטן מההרצאות אשר מועברות בבית התרבות סביון ובנוסף מתקיימות הקרנות לסרטים, הצגות ומופעים לכלל שכבות הגיל.
אם ברצונכם לקבל מידע חשוב על בתים למכירה בסביון.

אז אם ברצונכם לקנות נחלות בסביון או נחלה בסביון, אחוזה מפוארת, או מגרש או מגרשים ולבנות בתי יוקרה בסביון קוטג'ים, וילות וגם אחוזות מפוארות ולהנות מעושר תרבותי במרחק הליכה מהבית אשר יחסוך זמן נסיעה יקר, בישוב סביון גני יהודה ניתן להנות מאיכות חיים והוואי גדול של תרבות.
 
התקשרו היום
יגאל רודה- אל הנכס
מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון, תיווך יוקרה
נחלות,קוטג'ים אחוזות, וילות  יוקרה ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&cat_id=58

לגלריית הנכסים עם תמונות בתי יוקרה, בתים למכירה בסביון ומחירים
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5


 
אפיק פרסום בניית אתרים