איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

ראיתם מודעות של בתים למכירה בסביון? אוהבים תרבות, מוסיקה, אמנות? כדאי לקנות מגרשים ואף נחלה או נחלות בסביון גני יהודה, כך ניתן להנות גם ממגורי בתי יוקרה בסביון על כל ה facilities וכן מקולטורה ברמה הגבוהה ביותר  

אם ראיתם בתים של בתים למכירה בסביון, רוצים לדעת מה הערך המוסף? אוהבים תרבות, מוסיקה, אמנות? יש לכם מנוי קבוע להצגות בתאטרון הבימה, אולי בקאמרי או בבית לסין, רכשתם מנוי שנתי להופעות מוסיקליות. דעו לכם כי אם תקנו מגרשים לצורך בניית בתי יוקרה בסביון כמו אחוזות, קוטג'ים או וילות מפוארות ואף  נחלה או נחלות בסביון גני יהודה, בד בבד גם תהנו ממגורי בתי יוקרה בסביון על כל ה facilities  וכן מקולטורה ברמה הגבוהה ביותר.

בית התרבות בסביון לצד הספרייה בסביון, בית הכנסת והקאנטרי מהווה מוסד ציבורי אשר מאפשר לתושבי סביון גני יהודה אשר רכשו בתים בסביון להנות ממיטב יצירות האמנות ופעילות תרבותית ברמה הגבוהה ביותר.

הצגות עם מיטב השחקנים מתאטראות מובילות בארץ, שידורים חיים של הצגות ומופעי אופרה מלונדון וניו יורק, קונצרטים, מופעי ג'אז, זמר רשת, הרצאות מיוחדות שמועברות על ידי נבחרת אומנים מובילה, הקרנות של סרטים ועוד וזאת לכל הגילאים, שכן גם לקהל הילדים הצעיר יש הפקות מיוחדות, הצגות ושלל פעילויות, גם עם שיתוף ספריה מקומית סביון.

 אתם מבינים?

כדאי מאד לקנות מגרשים לבניה של בתי יוקרה בסביון או וילות מפוארות, קוטג'ים או אחוזות, נחלה או נחלות, שכן מעבר למגורי יוקרה איכות החיים אשר נגזרת מהנאה מפעילויות תרבות איכותיות והכל במרחק הליכה מהבית עולה בעשרות מונים.

התקשרו עוד היום,
נשמח לתאם פגישה עמכם,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון גני יהודה, משרד תיווך יוקרה אל הנכס
נחלה בודדת, נחלות, אחוזה מפוארת,  אחוזות, קוטג' או קוטג'ים, וילה יוקרתית או וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=832
 

 
אפיק פרסום בניית אתרים