איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

הבעתם התעניינות בקניה של מגרשים לבניה, בתים למכירה בסביון או שאולי הנכם רוצים לקנות נחלה בסביון גני יהודה? האם ניתן למצוא נחלות בסביון אשר בו בנויים בתי יוקרה בסביון מהמפוארים והיפים של מגורי יוקרה כמו וילות יוקרה, אחוזות וקוטג'ים מעוצבים על ידי אדריכלי צ  

 
ניתן למצוא נחלה בסביון גני יהודה לקניה וגם מגרשים לבניה וגם בתים למכירה בסביון ואם אתם שואלים את עצמכם האם ניתן למצוא נחלות בסביון אשר בישוב יוקרה זה בנויים בתי יוקרה בסביון מהמפוארים והיפים של מגורי יוקרה כמו וילות יוקרה, אחוזות וקוטג'ים אשר בפועל עוצבו באמצעות אדריכלי צמרת מובילים בתחומם בתחום תכנון יוקרה, אזי התשובה היא שאכן ניתן למצוא.

נחלות לרוב אפשר למצוא בקיבוצים ומושבים בארץ, אך מגורי יוקרה משולבים עם רכישת נחלה בסביון גני יהודה אשר עצם המגורים בה מאפשרים מגורים בסביבה פסטורלית, שטח המגרש של הנחלה או הנחלות לרוב גדול מאד ויכול להגיע אף לעשרים דונמים, לעיתים קיימות תכניות להקמת חוות סוסים.

האפשרויות שרוב האנשים מכירים של מגורי יוקרה הינם אחוזות, וילות וקוטג'ים ואף מגרשים בסביון מוצעים למכירה בסביון הוותיקה או בסביון החדשה, אך לא רבים יודעים זאת שניתן למצוא נחלות גם בישוב סביון גני יהודה ולהנות ממגורים בישוב יוקרה, מגורי יוקרה ממגורים בתוך בתי יוקרה על כל המשתמע מכך וכן להנות מפסטורליות וכפריות אשר נובעות מבעלות של נחלה או נחלות בסביון גני יהודה.

רוצים לדעת עוד על וילות בסביון, אחוזות מדהימות ביופיין, קוטג'ים מפוארים, נחלות, משקים חקלאים, מבני עזר בנחלות, מה צריך לדעת לפני שקונים מגרש או מגרשים לבניה, התקשרו עוד היום.

התקשרו היום
יגאל רודה- אל הנכס תיווך יוקרה
מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון
נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה וקוטג'ים
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=779
 
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים