איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

תמיד חלמתם על מגורי יוקרה? רוצים לקנות או לשכור בתי יוקרה בסביון? נחלה, נחלות או מגרש או מגרשים? בתים בסביון להשכרה או למכירה מאפשרים LUXURY ESTATES ברמה הגבוהה ביותר. האומנם בתים למכירה בסביון מהווים החלופה והתמורה הטובה ביותר למגורי יוקרה?  

 
תמיד חלמתם על מגורי יוקרה? מתלבטים בין וילה עם בריכה או אחוזה מפוארת לבין דירה יוקרתית במגדלי יוקרה, הבנתם שהתמורה הטובה ביותר הינה לקנות או לשכור בתי יוקרה בסביון? נחלה או נחלות או מגרש או מגרשים?  בתים בסביון להשכרה או למכירה הינם LUXURY ESTATES  ברמה הגבוהה ביותר שניתן לקבל בישראל ועובדה מוגמרת הינה אחת ויחידה: בתים למכירה בסביון מהווים התמורה הטובה ביותר למגורי יוקרה.


LUXURY ESTATES  בתי יוקרה ניתן למצוא בישובים יוקרתיים בישראל, אך מגורי יוקרה בסביון גני יהודה הינם הבחירה הטובה ביותר ומדוע?

בעלי הון, אוליגרכים, תושבי חוץ, מעצבי פנים, אדריכלי יוקרה, אנשים רבים ואף נציגי הממשלה מטעם הלשכה המרכזית לסטטיסטיקה אשר דרגו את סביון במדד החברתי כלכלי בדרוג הגבוה ביותר של האשכולות(עשר) הגיעו כבר למסקנה שקניה של בתי יוקרה בסביון מהווים בפועל ההחלטה הטובה ביותר.

בסביון גני יהודה קיימים רחובות שקטים בתצורת רחובות הולנדים ורחובות משולבים, בישוב גם ניתן למצוא קוטג' בודד עם בריכה על מגרש גדול או וילה אשר מהווה יצירת מגורים מעוצבת בסגנון פרובאנס, אחוזה עם מפרט של חמישה כוכבים במיקום פנטסטי וכן נחלה במיקום פסטורלי.

מגרשים לבניה ניתן למצוא גם ברחובות איכותיים.

האפשרויות של בתים למכירה בסביון שונות ומגוונות ומהוות בחירה בין כמה חלופות טובות אשר כולן ביחד או לחוד מהוות מגורי יוקרה וזאת באמצעות העיצוב, התכנון, מפרט משובח, חומרי הגלם ואף שימוש בתכולה יוקרתית, אקסוסריז יוקרתיים ומערכות טכנולוגיות מתקדמות.

נשמח לתאם פגישה עמכם,
יגאל רודה- אל הנכס תיווך יוקרה

מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=637
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים