איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

האם קוטג' או קוטג'ים בסביון למכירה עדיפים על קנית נחלה או נחלות בסביון גני יהודה או על פני מגרש או מגרשים? Competition של בתים למכירה בענף בתי יוקרה בסביון. האם באמת קיימת תחרות בין בתים למכירה בסביון ובפרט אחוזה, וילה או קוטג' לבין נחלות או מגרשים?  

 
שאלה אשר נשאלת על ידי אנשים אשר רוצים לקנות בתי יוקרה בסביון היא האם קוטג'ים בסביון למכירה או בפרט קוטג' למכירה עדיפים על קנית נחלות או נחלה  בסביון גני יהודה או מגרש או  מגרשים? Competition  או בעברית תקינה תחרות קיימת בין  בתים למכירה מסוגים שונים כמו וילה,וילות, קוטג', קוטג'ים, אחוזה,  אחוזות וזאת  מבחינת בתי יוקרה קיימים ובנויים וכן מגרשים לבניה או משקים חקלאים, קרי נחלות אשר מהווים בחירה שונה במשמעותה והכל שייך לענף בתי יוקרה בסביון.

אלו בתים למכירה בסביון מובילים בבחירת הלקוחות?

ובכן, בתי יוקרה בסביון בכלל מהווים החלופה הטובה והתמורה הטובה ביותר למגורי יוקרה ובפרט קניה של וילה מפוארת ויפה, אחוזה גדולה ומעוצבת, נחלה עם שטח גדול, אשר מהווה משק חקלאי עם מבני עזר, קוטג' על מגרש בודד, מגרש לבנית בית צמוד קרקע, דו משפחתי, אחוזה ועוד.

הבחירה של הלקוחות מושתתת אך ורק לפי רצונותיהם, צרכיהם, חלומותיהם ושיקולי תקציב ובנוסף מתן מענה לשאלה האם רוצים לבנות לבד בתי יוקרה על מגרש או לקנות נחלה אשר מהווה משק חקלאי או בית יוקרה בנוי.

לקוחות מסוימים כדוגמת תושבי חוץ לעיתים רוצים "לשכפל" את הבית אשר גרו בו בחו"ל, לדוגמא בית יוקרה בלונדון, לקוחות מסוימים רוצים לקנות מגרש בסביון ולבנות וילה מפוארת אשר מעוצבת עם אלמנטים של "אקווריום" שמביא לידי ביטוי שימוש בזכוכיות, תאורה טבעית ואלומיניום יוקרתי וכן יש לקוחות שרוצים לקנות אחוזה מפוארת עם יקב, מגרשי כדורסל, כדורגל, בריכה בתקן אולימפי וכאלה שרוצים לקנות וילה או קוטג' מפואר עם סוויטות נפרדות ופינות תבלינים בגינה.

מה שהופך את competition  בתי יוקרה בסביון גני יהודה למעניינת הוא שהבחירה היא בחירה בין מגוון חלופות טובות.
נשמח לתאם פגישה עמכם,
מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון
נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&cat_id=7

תמונות בתי יוקרה בסביון, מחירים ופרטים נוספים תוכלו למצוא בגלריית הנכסים המלאה
למידע  ולגלריית הנכסים המלאה של בתי יוקרה בסביון היכנסו לקישור:
 http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5
 
אפיק פרסום בניית אתרים