איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

בתים יפים למכירה בסביון, אחוזות מפוארות, קוטג'ים בסביון, וילות בעיצוב אדרכילי ב TOP רשימת בתי יוקרה בסביון ובמסגרת הבחירות המיוחדות נחלות ואף מגרשים בסביון. האם גם אתם מתעניינים לשמוע עוד על בתים למכירה בסביון או לקנות קוטג', וילה אחוזה, נחלה או מגרש בסב  

 מי רוצה לקנות בתים יפים למכירה בסביון?  בסביון ניתן למצוא בתים למכירה ששייכים למקבץ בתי היוקרה היפים והמפוארים ביותר בארץ ובעולם, אחוזות מפוארות, קוטג'ים בסביון, וילות בעיצוב אדרכילי ב- TOP  רשימת בתי יוקרה בסביון ובמסגרת הבחירות המיוחדות נחלות ומגרשים. אנשים רבים מתעניינים לשמוע פרטים נוספים על בתים למכירה בסביון כמו קוטג', וילה אחוזה, נחלה או לקנות מגרש בסביון ולבנות בתים מיוחדים ומפוארים כאמור.

בתי יוקרה בסביון או בתים למכירה בסביון על כל גווניהם וסוגיהם הינם בפועל מהווים בניה של בתים פרטיים צמודי קרקע שכן בניה של בתים פרטים צמודים לקרקע מאפיינים את צביון הבניה בישוב סביון גני יהודה.

להבדיל מפנטהאוז יוקרתי במגדלי יוקרה או דירת פאר, בתי יוקרה בסביון מאפשרים פרטיות מקסימלית, גינות יפות ומעוצבות אשר תוכננו לפי תכנית מובנית של אדריכלי נוף מומחים בעיצוב ותכנון של גינות בתי יוקרה ובחלקן אף ניתן למצוא פינות קסומות של תבלינים לשימוש במטבח הביתי עבור חובבי הקולינריה וכן גפנים ואף פרדסים של עצי פרי בשטחי אחוזות או נחלות על שטח מגרשים גדולים.

לאור זאת, אלו אשר רכשו וילה בסביון, נחלה, אחוזה או קוטג' מפואר ואוהבים לארח נהנים על בסיס קבוע מהפקת מסיבות קוקטיילים וברביקיו פרטיים ועסקיים כאחד, דבר אשר מהווה חווית אירוח מעולה לכל הדעות אשר נובעת מהבחירה הטובה ביותר של רכישת בתי יוקרה בסביון.

בנוסף, שטחי חוויה רבים ומגוונים ניתן למצוא בתוך שטחי בתי יוקרה בסביון, אשר חלקם מוצעים למכירה, שטחי החוויה הללו יכולים להיות מגרש כדורגל או כדורסל לילדים, חדר או חלל אשר מוקצה לג'ימבורי עבור ילדים משכבת הגיל הצעירה, חדר קולנוע , יקב פרטי אשר עונה על כל הקריטריונים המקצועיים לייצור יין וכן יקב ענבים פרטי אשר ממנו ניתן להפיק את היין, מספרה, בריכות בגדלים שונים וחלקן עד חצי אולימפיות, חדרי אירוח נפרדים בתצורת סוויטות נפרדות ועוד.

קיימות עוד סיבות רבות מדוע כדאי לקנות בתים למכירה בסביון והרבה מהן נובעות מהסביבה.

חינוך מעולה, טיפוח והשקעה בישוב ברמה גבוהה וזאת מתוך העשייה היומיומית של מועצה מקומית סביון לצד מתן רמת שרות גבוהה, פעילויות תרבות רבות אשר מיצבו את סביון כמקור בלתי נדלה של עושר תרבותי, שבילי הליכה רבים מוצלים בסביון ופעילויות ספורטיביות, שבט צופים חזק, שייכות לאשכול 10 של הלמ"ס אשר מיצב את סביון גני יהודה והאוכלוסייה אשר גרה בו לראש הרשימה של המדד החברתי כלכלי ועוד ועוד, כל אלו מובילים את סביון גני יהודה ל TOP  רשימת יישובי יוקרה בישראל.

נשמח לתאם פגישה עמכם,

יגאל רודה- אל הנכס תיווך יוקרה
מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון
בתים למכירה בסביון,
נחלה, נחלות, אחוזה, אחוזות, וילה,  וילות וכן מגרש וכן מגרשים לבניה עצמית
03-5343959
052-2321675

לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=716

תמונות בתי יוקרה בסביון, מחירים ופרטים נוספים תוכלו למצוא בגלריית הנכסים המלאה
,למידע  ולגלריית הנכסים המלאה של בתי יוקרה בסביון היכנסו לקישור:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5

 
אפיק פרסום בניית אתרים