איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

LUXURY LIVING בתים למכירה בסביון  

קוטג'ים בסביון, וילות, אחוזות שייכים לקבוצת luxury estates  ומאפשרים חווית luxury living ברמה הגבוהה ביותר שניתן לקבל בבחירת מגורי יוקרה בישראל בפרט ובעולם בכלל ומכאן נובעת חשיבות תיווך יוקרה בסביון בתהליך קניית בתים למכירה ובתי יוקרה בסביון כמו אחוזה יוקרתית, וילה או קוטג' וכן נחלה או נחלות, מגרש או מגרשים בישוב יוקרה זה.
בתים למכירה בסביון מאפשרים לא פחות מאשר הגשמה של חלומות עבור בעלי הון רבים מהארץ או מחו"ל אשר מחליטים במסגרת תהליך עליה להפוך את סביון גני יהודה לישוב קבע עבורם וזאת מתוך עצם היותו מהווה המקום הטוב ביותר למגורים וקניה של אחוזה, נחלה, וילה, מגרש או קוטג' בו מהווים התמורה הטובה ביותר לכל הדעות.
אז מדוע קוטג'ים בסביון גני יהודה שייכים לאותה קבוצה של luxury estates  לצד אחוזות ואף וילות יוקרה בישוב ומדוע בתים אלו ואף שחלק מהם שייכים לקבוצת בתים למכירה בסביון מאפשרים את החוויה הכי טובה של luxury living?
התשובה לכך טמונה בכמה פרמטרים וקריטריונים אשר ביחד ולחוד מגדירים את סביון גני יהודה כישוב היוקרתי הטוב ביותר בארץ למגורים ובפרט את בתי יוקרה בסביון כמובילים בסקטור בתי היוקרה בארץ.
בתים יפים, בתים מפוארים, בתים מעוצבים על ידי האדריכלים הטובים ביותר, מגרשים בגדלים שונים אשר מאפשרים בניה של בתים לפי תכנית וצרכי לקוחות, גינות מעוצבות אדריכלית, בריכות ברמה אולימפית, הרבה שטחי חוויה ואירוח, יחידות דיור נפרדות וסוויטות נפרדות, אחוזות עם הכנה למנחת מסוקים ואשר קיים בשטחן פרדס, גפנים, מגרשי כדורגל או כדורסל או טניס, בריכות, וילות מפוארות בעלות עיצוב ארכיטקטוני, קוטג'ים מפוארים אשר נבנו עם חומרי גלם ברמה הגבוהה ביותר ובאמצעות אנשי המקצוע הטובים ביותר, נחלה או נחלות עם תכנון קיים או עתידי לחוות סוסים, בתים מפוארים אשר נבנו לפי תכנון אקולוגי למטרת ניצול אנרגיה מקסימלי וחסכון וכן שימוש בחשמל חכם ומערכות טכנולוגיות מתקדמות.
ישנן עוד הרבה סיבות מדוע סביון גני יהודה מוביל בבחירת מגורי יוקרה בישראל, אך ניתן לומר באופן חד משמעי כי מאפייני יוקרה אדריכליים ועיצובים של בתים מפוארים ואדריכלות נוף יוקרתית מהווים המוטיב החוזר והמכנה המשותף לבניה של אחוזות, קוטג'ים בסביון, נחלות, וילות ואף בתים בשטחי נחלות בסביון.
אשמח לתאם פגישה עמכם,

התקשרו עוד היום ליגאל רודה מומחה לבתי יוקרה בסביון 052-2326175
לגלריית נכסים נוספים היכנסו ליגאל רודה אל הנכס סביון:
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=91
 
 
אפיק פרסום בניית אתרים