איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

ארבעה דברים שצריך לדעת לפני שקונים בתים למכירה כמו אחוזה למכירה בסביון, קוטג' או וילה מפוארת אשר שייכת לקטגורית וילות LUXURY למכירה בסביון, בתי יוקרה מגרשים או נחלות למכירה בסביון גני יהודה  

ישנם הרבה דברים שצריך לדעת לפני שקונים בתים למכירה ובפרט בתי יוקרה בסביון גני יהודה, נציין במאמר זה ארבעה דברים שצריך לדעת לפני שקונים אחוזה למכירה בסביון, קוטג' או וילה מפוארת אשר שייכת לקטגורית וילות LUXURY למכירה בסביון, בתים יוקרתיים, מגרשים או נחלות למכירה בסביון גני יהודה.
  1. מיקום גאוגרפי: סביון גני יהודה מהווה מקום נהדר למגורים באזור המרכז, אשר ממוקם באזור בקעת אונו אשר מהווה אזור מבוקש בפני עצמו, מתוך כלל הישובים אשר כלולים באזור בקעת אונו, סביון גני יהודה נחשב הישוב היוקרתי ביותר ומהווה ישוב היוקרה הטוב ביותר בארץ למגורי יוקרה וזאת בשל בתי היוקרה צמודי הקרקע היפים אשר מצויים בו.
  2. עיצובים אדריכלים: בסביון גני יהודה תוכלו למצוא אחוזה מפוארת למכירה אשר שייכת לקטגוריית אחוזות מפוארות בסביון, וילה למכירה אשר מתוכננת על ידי אדריכלי צמרת ועוד בתים יפים למכירה מסוג וילות בסביון, קוטג'ים מפוארים לרוב עם ברכות בעלות תקן אולימפי וכן מגרש בודד או מגרשים למכירה והן נחלה בודדת או נחלות למכירה וכל הבתים היפים הללו מעוצבים אדריכלית בתוך פנים הבית ובחוץ.
  3. מועצה מקומית סביון: מועצה מקומית סביון ופעילותה השוטפת מעלות על בסיס קבוע את איכות החיים של אלו שקנו בתי יוקרה בסביון ולא משנה אם מדובר על אלו שקנו וילה,קוטג', נחלה, אחוזה או מגרש. תחזוקת הישוב ברמה גבוהה מאד והפעילות בשטחי החינוך, התרבות והספורט מתאימה לכל שכבות הגיל.
  4. בית הספר בסביון גני יהודה: בית הספר בסביון גני יהודה מאויש בצוות ניהולי חינוכי ברמה גבוהה מאד וכן מתקדם מבחינה טכנולוגית שכן קיימות בו גם כיתות מתוקשבות.
לסיכום, ארבעה דברים אלו ועוד רבים אחרים מובילים את סביון גני יהודה להיות ממוקם בראש רשימת ישובי היוקרה בישראל, שכן הינו ישוב היוקרה הטוב ביותר בארץ למגורים.
 נשמח לתאם פגישה עמכם,
יגאל רודה- אל הנכס תיווך יוקרה
מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון
נחלה, נחלות, אחוזה, אחוזות, וילה, וילות ואף מגרש וכן מגרשים לבניה
בתים למכירה בסביון מחלום למציאות
03-5343959
052-2321675

לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=632

 
אפיק פרסום בניית אתרים