איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

וילות בסביון להשכרה או קוטג'ים בסביון להשכרה? מה מאפיין מגורי יוקרה של בתים להשכרה או למכירה בסביון עם או בלי בריכה ובאופן ספציפי וילה, קוטג', אחוזה או בניה כאמור על מגרש או נחלה? גם במטרה להשכיר. יוקרה, יוקרתיות, LUXSUS,LUXURY ומה שביניהם, מה האפשרויות   

 השכרה של בתי יוקרה בסביון ובפרט קוטג', וילה, אחוזה או בית יוקרה בנוי על נחלה או בית יוקרה כאמור אשר נבנה על מגרש במטרה להשכירו, כל אלו מאפשרים מגורי יוקרה וזאת באמצעות שכירות של וילות בסביון להשכרה או קוטג'ים בסביון להשכרה, אלו לצד אחוזות מפוארות להשכרה, מאופיינים באלמנטים של יוקרה, יוקרתיות, LUXSUS,LUXURY ומה שביניהם עיצוב אדריכלי ארכיטקטוני,  מה האפשרויות של השכרה של בתי יוקרה בסביון גני יהודה?

השכרה או מכירה של בתי יוקרה דורשת מקצועיות ומומחיות רבה, אלמנטים אלו לצד מתן שירות איכותי ודיסקרטיות כרוכים במתן שירות מעולה של תיווך יוקרה.
בתים להשכרה בסביון כדוגמת אחוזה להשכרה או וילה או קוטג' להשכרה מעניינת חתך מסוים של בעלי ההון ומדוע?

לעיתים בעלי הון או אף תושבי חוץ מתעניינים בהשכרה של בתים בסביון , שכן רוצים לבחון את האפשרות של מגורי יוקרה בישוב ובמידה ואכן מגורים אלו יתאימו להם, לימים יקנו בתי יוקרה בסביון.
מה קורה בפועל לאנשים אשר הופכים להיות תושבי סביון גני יהודה במודל של השכרות.

בין אם מדובר בהשכרה של וילה בסביון או השכרה של אחוזה בסביון, או השכרה של קוטג' עם בריכה בסביון ואף שכירות של נחלה, התוצאה היא אחת ויחידה והיא שרוב השוכרים לפי בדיקה שנערכה על ידינו הופכים לקונים וזאת בחלוקה לאחוזים של 2/3 קונים בתי יוקרה בסביון לאחר או במקביל תקופת השכירות או קונים מגרש.

נשמח לתאם פגישה עמכם,
יגאל רודה- אל הנכס תיווך יוקרה
מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
ולגלריית הנכסים המלאה של בתים למכירה בסביון
http://el-haneches.co.il/index.php?type=branch&id=5
 

 
אפיק פרסום בניית אתרים