איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

בתים למכירה בסביון, מה חשוב ללקוחות אשר קונים וילות יוקרתיות או וילות מפוארות או עבור אלו שמתעניינים לקנות אחוזה או אחוזות בסביון ומשותף לאלו שחלמו לקנות נחלה או מגרש בסביון גני יהודה? בתים, מגרשים, נחלות מחלום למציאות  

 בתים למכירה בסביון גם בנויים וגם שנבנים על מגרשים בסביון או בשטח מגרש של נחלה או נחלות מאפשרים מענה על מתן מענה מדויק על צרכים, שירות איכותי ומחשוב ללקוחות אשר קונים וילות יוקרתיות בסביון או וילות מפוארות בסביון או עבור אלו שמתעניינים לקנות אחוזה או אחוזות בסביון ומשותף לאלו שחלמו לקנות נחלה או מגרש בסביון גני יהודה?

המכנה המשותף הינו יוקרה, יוקרתיות, LUXUS  ואף ניתן להשתמש במונח LUXURY  או באופן ספציפי מגורי יוקרה שמאפשרים LUXURY LIVUNG.

רכישה של אחוזה או אחוזות, קוטג' יוקרתי, וילה מפוארת וכדומה בישוב סביון גני יהודה הינם בפועל קניה של בתי יוקרה בסביון.

שכן אלו מאופיינים בעיצוב יוקרתי קפדני, תכנון אדריכלי מדוקדק, גינות מעוצבות לדוגמא ולמופת של אדריכלי נוף ומעצבים מובילים, שטחי חוויה רבים, מערכות של חשמל חכם, בניה אקולוגית ועוד.
נראות של בתי יוקרה בסביון מעולה וניתן למצוא בישוב בתי יוקרה ברמה הגבוהה ביותר, כך שאנשי מקצוע מחוץ לישוב היוקרתי מגיעים להתרשם מיצירות המגורים המעוצבות אשר בנויות בו.
גם אם קונים מגרש בסביון או נחלה הבתים הקיימים על הנחלה או העתידיים על המגרש יבנו לרוב לפי אלמנטים אשר מאפיינים בתי יוקרה.

ניתן למצוא בישוב בית כפרי או מודרני, וילה בסגנון פרובנס או בסגנון טוסקני, אחוזה מפוארת, קוטג' בתכנון אדריכלי ועוד.

נשמח לתאם פגישה עמכם,
יגאל רודה- מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון- אל הנכס תיווך יוקרה
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=855 
אפיק פרסום בניית אתרים