איזור
מחדרים
עד חדרים
עיר / ישוב
ממחיר
עד מחיר
שכונה
מקומה
עד קומה
סוג הנכס
טקסט חופשי
חפש

מה המשמעות של קניה של מגרשים בסביון או נחלות בסביון? ואיך זאת משפיע על נוער בסביון גני יהודה? בתים למכירה בסביון מוגדרים ברוב המקרים בתי יוקרה מפוארים, אך פעילויות חברתיות מובילות לאיכות חיים טובה מאד לנוער בישוב היוקרתי.  

מה המשמעות של קניה של מגרשים בסביון או נחלות בסביון ובניה עצמית או מגורים בסביבה כפרית פסטורלית מסוג נחלה אשר כוללת לרוב גם משק חקלאי ומבני עזר? ואיך זאת משפיע על נוער בסביון גני יהודה? והכוונה מבחינת תעסוקה, פעילויות, גיבוש חברתי וכדומה.  בתים למכירה בסביון מוגדרים ברוב המקרים בתי יוקרה מפוארים, אך פעילויות חברתיות מובילות לאיכות חיים טובה מאד לנוער בישוב היוקרתי.

אם קניתם או הנכם מתעניינים לקנות מגרשים בסביון או נחלות בסביון גני יהודה בשל העובדה שהנכם רוצים להנות ממגורים במסגרת של בתי יוקרה בסביון(במקרה של מגרשים כמובן במסגרת בניה עתידית לפי תכנית) אשר מהווים בתים מפוארים מאד או לקנות אחוזה, קוטג' או וילה יוקרתית ויש לכם ילדים בגילאי נוער, תשמחו מאד לשמוע שיש פעילויות רבות עבר נוער בסביון גני יהודה במסגרת פעילות שבט הצופים אשר נקרא שבט כנען.

שבט צופים, שבט כנען סביון פעיל  ומאפשר לבני הנוער של תושבי הישוב שקנו בתים למכירה בסביון להנות מפעילויות חברתיות פורמליות ובלתי פורמליות בתחומי ענין שונים ומגוונים אשר מתאימים לכלל בני הנוער והצעירים כדוגמת פעולות, תרומה לקהילה, טיולים תוך שימת דגש על נושאים של דמוקרטיה, אחריות חברתית, כישורי חיים, צופיות, זהות יהודית וישראלית ועוד.

לאחרונה ילדים ונוער בסביון של תושבי הישוב ולא משנה אם הוריהם קנו בתים למכירה בסביון מסוג אחוזות או נחלות, קוטג'ים או וילות יוקרתיות או מגרשים אבל בו בזמן שוכרים בתים בסביון והינם מוגדרים כתושבי סביון וגרים בישוב יוקרתי זה, נהנו מפעילות הצופים של שבט כנען בפעילות של תרומה לקהילה במסגרת יום המעשים הטובים, שבו נתרם מזון לוותיקים סיעודיים באזור, חברי שבט כנען ילדים ונוער בסביון כאחד אספו מוצרים כמו יינות, עוגות יבשות, עוגיות מסוגים שונים מותאמות לפסח כמובן, שימורים, שמן זית ושמן רגיל, שוקולדים ומוצרי רחצה כמו סבון, שמפו, תחליבים ועוד והכל בשביל לתרום לקשישים במסגרת תרומה חברתית ללא כוונת רווח.

ובכן ולא בכדי הלמ"ס דרג את סביון שייך לאשכול 10 במסגרת המדד חברתי כלכלי,  החינוך המוביל והערכים הטובים המוקנים עבור נוער בסביון גני יהודה מתחילים מגיל צעיר.
אז אם גם לכם יש ילדים בגילאי נוער ורוצים להקנות את החינוך הפורמלי והבלתי פורמלי הטוב ביותר עבורם, עם שימת דגש על קידום ערכים חברתיים וקהילתיים ובנוסף והנכם רוצים לקנות בתי יוקרה ולגור בישוב היוקרתי הטוב ביותר בישראל, לקנות אחוזה מפוארת, נחלה עם משק חקלאי, קוטג' במיקום פנטסטי, וילה יוקרתית או לשמוע פרטי מידע על בתים למכירה בסביון, התקשרו עוד היום.

נשמח לתאם פגישה עמכם,
יגאל רודה- אל הנכס תיווך יוקרה

מומחה למכירת בתי יוקרה בסביון
קוטג'ים, נחלות, אחוזות, וילות ואף מגרשים לבניה
03-5343959
052-2321675
לקריאת כתבות נוספות
http://el-haneches.co.il/index.php?type=info_page&page_id=882
 

אפיק פרסום בניית אתרים